امکان پرداخت صورتحساب به درگاه فروشگاه اینترنتی ایرانسل اضافه شد

رسانه کلیک - ایرانسل امکان پرداخت صورتحساب مشترکان دائمی را به درگاه فروشگاه اینترنتی خود اضافه کرد.

امکان پرداخت صورتحساب به درگاه فروشگاه اینترنتی ایرانسل اضافه شد

به گزارش کلیک به نقل از روابط عمومی ایرانسل؛ مشترکان سیم‌ کارت‌ های دائمی می‌ توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل، به نشانی shop.irancell.ir صورتحساب‌ سیم‎ کارت‌ های دائمی خود را پرداخت کنند.

مشترکان سیم‌ کارت‌ های دائمی ایرانسل می‌ توانند از طریق شماره تلفن‌ همراه، کد شناسه و یا شناسه قبض و پرداخت، اقدام به پرداخت صورتحساب خود کنند. مشترکانی که قصد پرداخت صورتحساب‌ های خود از طریق فروشگاه اینترنتی ایرانسل را دارند می‌ توانند با مراجعه به shop.irancell.ir در بخش شارژ و پرداخت از زیر شاخه «پرداخت قبض سیم کارت دائمی» اقدام به پرداخت صورتحساب خود کنند.

از ویژگی‌ های کاربردی فروشگاه اینترنتی ایرانسل می‌ توان به مواردی چون امکان خرید بسته‌ های اینترنت نسل‌ های 4 و 4.5 ثابت و همراه، درخواست تعویض مودم‌ های وایمکس با TD-LTE، انجام شارژ الکترونیکی، قابلیت جستجوی با اسم شماره‌ های دائمی و اعتباری و خرید آن‌ ها، خرید انواع مودم‌ های ایرانسل، دسترسی به پورتال حراج الکترونیکی شماره‌ های رند ایرانسل و انجام عملیات ترابرد پذیری اشاره کرد.

ایرانسل در راستای سهولت دسترسی مشترکان پیش از این مسیرهایی چون نرم افزار کاربردی «ایرانسل من» و سامانه تحت وب «ایرانسل من» را برای پرداخت‌ ها، خرید بسته‌ های اینترنتی، دسترسی آسان به مناطق تحت پوشش شبکه ایرانسل و آگاهی از پیشنهادهای ویژه ایرانسلی در اختیار مشترکان خود گذاشته است.

ارسال نظر