استفاده از طرح ترافیک جدید با ثبت نام حساب شهروندی ممکن می شود

رسانه کلیک - مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با بیان اینکه سامانه حساب شهروندی به زودی افتتاح می‌شود، گفت: شهروندان می‌ توانند برای خرید طرح ترافیک، کارت بلیت و غیره به این سامانه مراجعه کنند.

استفاده از طرح ترافیک جدید با ثبت نام حساب شهروندی ممکن می شود

به گزارش کلیک به نقل از اقتصاد نیوز؛ محمد فرجود مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران در نشست خبری عنوان کرد: سامانه حساب شهروندی در اسفند ماه رونمایی می‌ شود که یکی از اقداماتی که از طریق این سامانه انجام خواهد گرفت در طرح جدید ترافیک قابل استفاده خواهد بود.

وی اظهار داشت: به طوری که شهروندان باید برای طرح جدید ترافیک، حساب شهروندی افتتاح کنند، این حساب فقط مالی نیست بلکه باید شهروندان پروفایل خود را تکمیل و قبل از پایان سال ثبت‌ نام خود را در آن انجام دهند.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران با اشاره به اینکه سرویس‌ های مختلفی در این سامانه در نظر گرفته شده، بیان کرد: حساب مالی شهروندی هم در این سامانه در نظر گرفته شده به طوری که شهروندان می‌ توانند برای خرید کارت بلیط مترو، اتوبوس و غیره از این حساب استفاده کنند.

فرجود در مورد آدرس این سامانه، یادآور شد: هنوز نمی‌ توانم آن را اعلام کنم چرا که سایت هنوز بالا نیامده اما در زمان افتتاح آن که در 14 اسفند ماه در برج میلاد خواهد بود، این سامانه رونمایی و قابل استفاده می‌ شود.

ارسال نظر