MSI کامپیوتکس را به تهران آورد

رسانه کلیک - چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ شرکت MSI محصولاتی را که در نمایشگاه کامپیوتکس تایوان رونمایی کرده بود بصورت اختصاصی در هتل اسپیناس پالاس تهران رونمایی کرد.

MSI کامپیوتکس را به تهران آورد

شرکت MSI در کامپیوتکس ۲۰۱۷ از مدل‌های مختلف motherboard، لپ تاپ و کارت گرافیک خود رونمایی کرده بود.

مادربوردهای جدید شرکت MSI در چهار مدل مختلف X299 Gaming M7 ACK، X299 Gaming Pro Carbon AC، X299 Tomahawk و X299 SLI Plus با چیپست شرکت intel معرفی و در بازار ایران معرفی شد.

در ادامه این شرکت به معرفی سری جدید نوت بوک‌ها و کامپیوتر‌های All-in-one خود پرداخت که توضیحات مسئول تایوانی برای حضار ترجمه شد. همچنین در بخشی از برنامه مسئولین شرکت MSI با طرح پرسش در مورد توضیحات مطرح شده به افراد حاضر جوایزی اهدا کردند.

برخی از مهم‌تری فناوری‌هایی که در این مراسم معرفی شد:

Shift

تکنولوژی Shift از بالا رفتن دما جلوگیری کرده و کارایی سیستم را به بالاترین حد ممکن می‌رساند.

Cooler Boost

محصولی انحصاری از جانب MSI که با پره‌های خاص خود حدود ۳۰ درصد هوادهی بیشتری دارد. Titan، Trinity، ۴boost سه مدل مختلف این فناوری شرکت MSI است.

Super Raid

با این فناوری می‌توان به بالاترین سرعت خواندن یعنی ۳۳۰۰ مگابایت بر ثانیه دست پیدا کرد که سرعت اجرای بازی‌ را به کمتر از چند ثانیه می‌رساند.

Steel Series Keyboard

یک محصول کاملا خاص برای علاقه‌مندان به دنیای بازی‌ها و گیمرها با طراحی خاص تا نیاز‌های این قشر خاص را برطرف کند.

نرم افزار Gaming

نرم افزار Msi Gaming App به منظور بهینه سازی سیستم تنها با چند کلیک عرضه شده است. همچنین در زمان لازم می‌توانید به وسیله این نرم افزار فن‌ها را خاموش کنید.

Zero Frozr

این محصول شرکت MSI تا زمانی که دما به ۶۰ درجه نرسد فن‌ها را خاموش نگه می‌دارد. این فناوری برای کاهش صدای سیستم تعبیه شده است.

نسخه دوم TORX

نسخه دوم فن TORX که امکان خنک‌سازی سریع‌تر را در حین انجام عملیات سنگین در عینی بی صدایی فراهم می‌سازد.

Audio Boost

همانطور که از نام آن پیدا است ویژگی برای تقویت کیفیت صدای کامپیوتر است که ارائه‌ی صدای بی نظیر از طریق اسپیکر یا هدفون را فراهم می‌آورد.

و فناوری و امکانات دیگری همچون Master LightSync، M.2 Shield، VR Boost، Xboost و... که در این مراسم معرفی شد و مورد توجه حضار قرار گرفت.

گفتنی است توحید قهرمانی (سردبیر پیشین رسانه کلیک) که به نمایندگی از رسانه‌های ایران در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ به دعوت MSI حضور داشت، در این مراسم از اتفاقات و حواشی این رویداد مهم سخن گفت.

در انتهای مراسم مسابقاتی در ۳ بخش VR، نوت بوک و PC انجام گرفت و جوایزی به برندگان نهایی داده شد.

ارسال نظر