جیتکس 2021 میزبان 20 استارت‌آپ منتخب ایرانی می‌شود

رسانه کلیک - جیتکس 2021 میزبان 20 استارت‌آپ منتخب ایرانی می‌شود. این شرکت‌های منتخب با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.

جیتکس 2021 میزبان 20 استارت‌آپ منتخب ایرانی می‌شود

فراخوان حضور ۲۰ استارت‌آپ منتخب حوزه فناوری اطلاعات در بزرگترین رویداد جذب سرمایه‌گذاری خارجی در نمایشگاه جیتکس دبی (Gitex 2021) اعلام شد. نمایشگاه جیتکس دبی یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های فناوری اطلاعات در خاورمیانه محسوب می‌شود که هر سال در فصل پاییز میزبان متخصصان این حوزه است.

بخش‌های اصلی نمایشگاه جیتکس اعم از هوش مصنوعی، فناوری‌های مدیریت و بهره‌وری بیگ‌دیتا (Big Data)، راهکارهای مرتبط با فضای ابری، شبکه و امنیت سایبری، فناوری‌های مرتبط با بلاکچین، فین‌تک و راهکارهای مالی است.

این نمایشگاه فرصتی را برای آشنایی با جدیدترین فناوری‌ها، ایجاد ارتباط با تولیدکنندگان مطرح دنیا و جذب سرمایه بین‌المللی برای استارت‌آپ های ایرانی فراهم می‌کند. از این رو در نمایشگاه امسال نیز ۲۰ شرکت دانش‌بنیان و استارت‌آپ ایرانی، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در بخش فیوچر استارز (Future Stars Gitex 2021) این نمایشگاه که از ۲۵ تا ۲۹ مهر ۱۴۰۰ در مرکز تجارت جهانی دبی برپا می‌شود، شرکت می‌کنند و به معرفی راهکارهای فناوری خود می‌پردازند.

صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور آن‌ها در نمایشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی را در دستور کار دارد. یکی از اهداف اصلی این صندوق، تسهیل مسیر تجاری‌سازی محصولات و خدمات، توسعه توانمندی‌های مدیریتی و بازاریابی، کمک به شکل‌دهی ارتباطات بین‌المللی و ورود به بازارهای خارجی، طرح راه‌حل‌های نوآورانه با هدف بین‌المللی‌سازی شرکت‌های دانش‌بنیان و ورود آن‌ها به زنجیره ارزش جهانی است.

همچنین به منظور توانمندسازی استارت‌آپ‌ها و برای حضور شایسته آن‌ها در این رویداد بین‌المللی، دوره‌های آموزشی «بررسی و بهبود مدل کسب وکار برای ارائه به سرمایه‌گذار»، «بررسی و تحلیل صفر تا صد برنامه مالی»، «چگونگی ارزیابی و ارزش‌گذاری استارت‌آپ‌ها»، «آشنایی با سرمایه‌گذاران کشورهای عربی و فرآیند جذب سرمایه در این کشورها»، «آشنایی با کلیات حقوقی مالکیت فکری و نحوه حفاظت از ایده‌ها»، «آشنایی با نظام ثبت اختراعات»، و «آشنایی با کلیدی‌ترین نکات حقوقی در انعقاد قرارداد با سرمایه‌گذار» برگزار می‌شود.

ارسال نظر