بهسازی ١۵۴ سایت تلفن همراه ایلام توسط همراه اول با هدف ایجاد عدالت ارتباطی

رسانه کلیک - همراه اول از نوسازی و بهسازی ١۵۴ سایت تلفن همراه در استان ایلام خبر داد. حال ساکنین ایلام نیز می توانند از خدمات بهتر و با کیفیت تری بهره مند شوند.

بهسازی ١۵۴ سایت تلفن همراه ایلام توسط همراه اول با هدف ایجاد عدالت ارتباطی

به گزارش کلیک به نقل از به گزارش اداره‌ کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سایت تلفن همراه ایلام با بهسازی و نوسازی ١۵۴ سایت و ٨٨٨ تکنولوژی مختلف تلفن‌همراه ضمن افزایش کیفیت در ارائه سرویس‌های ارتباطی، شاخص ‌های ظرفیت شبکه ارتباطی در این استان را هم ارتقا داد.

این پروژه بهسازی همراه اول با وجود شرایط سخت اقلیمی و محدودیت‌های ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، با تلاش‌های شبانه‌روزی کارشناسان فنی این اپراتور، مخابرات استان و شرکت نقش اول کیفیت در مدت ۶۰ روز به سرانجام رسید.

ایجاد و برقراری عدالت ارتباطی در دسترسی به بالاترین سطوح تکنولوژی ارتباطات سیار، از جمله اهداف اصلی اجرای این پروژه بود که در عمل بر ظرفیت شبکه ارتباطی استان ایلام نیز افزود.

این اپراتور چند روز پیش نیز امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت را نیز برای جوانان موانا و کلهر فراهم آورد.

در پایان باید بگوییم همراه اول توانسته با ثبت رکورد جدید در تاریخ توسعه شبکه تلفن ‌همراه ایران، در یک ‌سال ١٣٣٣ سایت لوکیشن جدید بالغ بر ۴۵٠٠ تکنولوژی 3G و 4G را در ٣١ استان کشور با وجود سخت‌ ترین تحریم‌ های خارجی نصب و راه ‌اندازی کند. این اپراتور در آن زمان برای نصب و راه‌ اندازی ١٣٣٣ سایت جدید در قالب پروژه فاز هشت توسعه موبایل، بیش از چهار هزار و پانصد میلیارد تومان سرمایه‌ گذاری کرد تا در روزهای سخت و دشوار کرونایی، شاهد افزایش رضایت و دسترسی حداکثری مشترکان خود به بروزترین خدمات ارتباطی باشد.

ارسال نظر