نقش جهان اولین ورزشگاه دارای فیبر نوری در کشور

رسانه کلیک - معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات فیبر نوری ورزشگاه نقش جهان به عنوان اولین ورزشگاه مجهز به فیبر نوری را افتتاح کرد.

نقش جهان اولین ورزشگاه دارای فیبر نوری در کشور

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ سید حسین دهدشتی معاون امور دولت، مجلس و استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در آیین افتتاح فیبر نوری ورزشگاه نقش جهان به عنوان اولین ورزشگاه در ایران، عنوان کرد: با اقدامات و تفاهم‌ نامه‌‎ هایی که با باشگاه سپاهان و فولاد مبارکه داشته ایم فیبر نوری ورزشگاه نقش جهان تکمیل گردید و از امروز تماشاگران و به خصوص اهالی رسانه می‌ توانند از اینترنت مطلوبی استفاده کنند و اتفاقات این ورزشگاه بر بستر فیبر نوری سریعتر منتقل خواهد شد.

وی با بیان اینکه با افتتاح این طرح رسانه‌ ها می‌ توانند با کیفیت بهتری تصاویر ورزشگاه نقش جهان را مخابره کنند، اظهار کرد: حمایت‌ های حوزه صنعت در این مجموعه حمایت‌ هایی بی نظیر است و در واقع صنعت در این ورزشگاه هم مسئولیت اجتماعی و هم مسئولیت فرهنگی و ورزشی خود را به خوبی ایفا کرده است.

معاون امور دولت، مجلس و استان‌های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص دیگر ورزشگاه‌ های کشور تصریح کرد: این شروع کار است و ورزشگاه های دیگر هم باید قدم پیش بگذارند، ورزشگاه آزادی پس از نقش جهان ورزشگاه دوم کشور است که به فیبر نوری مجهز خواهد شد.

ارسال نظر