باج گیری از زن جوان توسط راننده تاکسی اینترنتی

رسانه کلیک - چند روز قبل زن جوانی با حضور در اداره پلیس آگاهی اعلام کرد توسط راننده یک تاکسی اینترنتی مورد آزار و اذیت و اخاذی قرار گرفته است.

باج گیری از زن جوان توسط راننده تاکسی اینترنتی

به گزارش کلیک به نقل از ایران آنلاین؛ برای خرید از خودرو پیاده شدم، اما زمانیکه به خودرو بازگشتم متوجه شدم راننده بدون اجازه من، تلفن‌ همراهم را برداشته و عکس خصوصی من را...

چند روز قبل زن جوانی با حضور در اداره پلیس آگاهی اعلام کرد که توسط راننده یک تاکسی اینترنتی مورد آزار و اذیت و اخاذی قرار گرفته است.

این زن که 23 سال سن دارد، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: مدتی قبل سوار بر یک تاکسی اینترنتی شده و با راننده آن آشنا شدم و قرار شد به عنوان مسافر هر زمان که به خودرو نیاز داشتم، با خودروی وی جا به‌ جا شوم، به همین دلیل هر از چندگاهی از وی می‌ خواستم که دنبال من آمده و مرا جا به‌ جا کند.

وی اظهار کرد: در همین جابه‌ جایی‌ ها، یک بار تلفن‌ همراهم داخل خودرو جا ماند و من برای خرید از خودرو پیاده شدم، اما زمانیکه به خودرو بازگشتم متوجه شدم راننده بدون اجازه من، تلفن‌ همراهم را برداشته و عکس خصوصی من را از داخل تلفن‌ همراهم به گوشی موبایل خودش انتقال داده است، وی مرا تهدید کرد و گفت باید با او به منزلش بروم و گرنه عکس مرا در فضای مجازی پخش می‌ کند که مرا با زور به خانه‌ اش برد و در آنجا مرا مورد اذیت و آزار قرار داد و فیلم تهیه کرد، بعد از آن اتفاق به خاطر آبرویم سکوت کرده و شکایت نکردم، اما آن مرد دوباره با ایجاد مزاحمت از من خواست به خانه‌ اش بروم و گفت اگر این را نکنم، فیلم سیاه تهیه کرده از مرا در فضای مجازی پخش می‌ کند که من تصمیم به شکایت گرفتم.

پس از اظهارات این زن جوان تیمی از مأموران اداره آگاهی برای بازداشت متهم دست به کار شده و موفق به دستگیری وی شدند.

متهم پس از بازداشت به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد، به آزار و اذیت زن جوان اعتراف کرد و با دستور بازپرس امور جنایی تهران برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.

ارسال نظر