فراخوان عضویت در پارک فناوری پردیس منتشر شد

پارک فناوری پردیس فراخوانی در راستای ایجاد فرصتی جدید برای فرهیختگان، نوآوران و نخبگان حوزه استارت‌آپی کشور و عضویت در این پارک منتشر کرد.

فراخوان عضویت در پارک فناوری پردیس منتشر شد

پانزدهمین دوره فراخوان پذیرش عضویت در مرکز رشد پارک فناوری پردیس آغاز شده و تا ۱۶ شهریورماه جاری ادامه خواهد داشت.

تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های برق و تجهیزات الکترونیکی، نانو تکنولوژی و مواد پیشرفته، فناوری‌های دیجیتال و IT، سلامت و تجهیزات پزشکی، عمران و معماری، هوش مصنوعی و علوم کامپیوتر، اینترنت اشیاء و مکانیک پیشرفته و مکاترونیک می‌توانند طرح‌های دارای ویژگی‌های شاخص از حیث تیم کاری، فناوری و نوآوری، ساختار و مدل کسب‌وکار خود را به پارک فناوری پردیس ارسال کنند.

پس از طی مراحل اولیه بررسی و پذیرش طرح‌ها، تیم‌ها در فضای کار اشتراکی (کوآپ) مستقر می‌شوند و طی دوره‌ آماده‌سازی که شامل برنامه‌ها و آموزش‌های متنوع و فشرده جهت فراگیری مهارت‌های اساسی استارت‌آپ‌ها و راه‌اندازی کسب‌وکار و عملیاتی کردن آن‌هاست، خود را مهیای پذیرش نهایی مرکز رشد خواهند کرد.

مراحل پذیرش متقاضیان با تکمیل و ارسال فرم عضویت توسط صاحبان طرح آغاز می‌شود و فرآیند عضویت با ارائه‌ اطلاعاتی در مورد تیم کاری و طرح مورد نظر ادامه می‌یابد. در صورت تأیید اولیه طرح، جلسه معارفه به صورت عمومی و جلسه مصاحبه به صورت اختصاصی برگزار خواهد شد تا طرح‌ها از جنبه‌های بازار و فنی مورد بررسی قرار گیرند.

در گام بعدی با تأیید کارشناسان مربوطه، تیم‌ها پس از پذیرش اولیه به صورت فشرده برخی مهارت‌های مهم و اصلی راه‌اندازی و مدیریت کسب‌وکارهای نوآورانه را فرامی‌گیرند و در طول دوره به‌صورت مستمر ارزیابی می‌شوند و در صورت رسیدن به پایان دوره، در جلسه‌ای از کسب‌وکار خود دفاع خواهند کرد.

تیم‌ها در صورت تأیید، واجد شرایط عضویت در مرکز رشد می‌شوند.

ارسال نظر