احتمال بازدید دونالد ترامپ از کارخانه اپل در تگزاس

رسانه کلیک - گزارش جدیدی در اختیار رسانه ها قرار گرفته که خبر از بازدید دونالد ترامپ از کارخانه اپل در تگزاس می دهد. هنوز این گزارش به صورت رسمی تایید نشده است.

احتمال بازدید دونالد ترامپ از کارخانه اپل در تگزاس

در صورتی که گزارش اخیر CNBC صحت داشته باشد، در آینده نزدیک شاهد بازدید دونالد ترامپ از کارخانه اپل در تگزاس خواهیم بود. مسلما در این بازدید تیم کوک، مدیر عامل اپل، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا را همراهی می کند. در حال حاضر کاخ سفید و اپل این گزارش را تایید نکرده اند. تیم کوک و دونالد ترامپ رابطه خوبی با هم دارند و در صورتی که این گزارش صحت داشته باشد، شاهد دوستی خوبی میان آن ها خواهیم بود.

دونالد ترامپ کارخانه اپل

تا به امروز دیدارهای زیادی میان کوک و ترامپ صورت گرفته است. کوک یکی از اعضای هیئت مشاوره سیاست نیروی کار دولت ترامپ محسوب می شود. در همین راستا، مدیر عامل اپل رفت و آمد زیادی به کاخ سفید دارد. ترامپ در ماه اوت در رابطه با کوک گفته بود:

او کسی است که با من تماس می گیرد. کوک یک مدیر بی نظیر است، چرا که با من تماس می گیرد و دیگران این کار را انجام نمی دهند. افراد دیگر مشاوران بسیار گران قیمت استخدام می کنند و تیم کوک مستقیما با دونالد ترامپ تماس می گیرد.

تعرفه های دولت ترامپ چالش های زیادی برای اپل در پی داشته است. این شرکت برای جلوگیری از اعمال تعرفه ها، کامپیوترهای مک پرو را در تگزاس تولید می کند ( اپل مک پرو جدید را در تگزاس تولید می کند ). در گذشته گزارشی منتشر شده بود که خبر از درخواست اپل برای حذف تعرفه ها می داد ( درخواست اپل از دونالد ترامپ برای حذف تعرفه ها ). باید دید در صورت صحت گزارش CNBC، چه آینده ای در انتظار رابطه دونالد ترامپ و تیم کوک و همچنین تعرفه های اعمال شده روی محصولات اپل است.

ارسال نظر