لوگوی جدید یاهو معرفی شد

رسانه کلیک - لوگوی جدید یاهو از راه رسید. این لوگوی جدید توسط Pentagram طراحی شده است. حرف Y و علامت ! در این لوگو دارای زاویه 22.5 درجه هستند.

لوگوی جدید یاهو معرفی شد

یاهو برخلاف گذشته محبوبیت بالایی ندارد؛ با این حال همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد. امروز لوگوی یاهو تغییر کرد و بازطراحی شد. یاهو با لوگوی جدید خود قصد دارد به کاربران این موضوع را گوشزد کند که همچنان در حال فعالیت است. این لوگوی جدید توسط Pentagram طراحی شده، شرکتی که برای طراحی لوگوی Citibank شناخته شده است.

لوگوی یاهو از سال 2013 و همزمان با شروع مدیریت مریسا میر تغییرات زیادی را تجربه نکرده بود. در لوگوی جدید شاهد استفاده از زاویه برای حرف Y و علامت ! هستیم. بر اساس اعلام Pentagram، این دو با زاویه 22.5 درجه طراحی شده اند. یاهو پس از یک دهه کاهش محبوبیت، در سال 2012 با انتخاب مدیر عامل جدید و خرید چندین شرکت مانند Tumblr و Flicker سعی کرد دوباره به چرخه رقابت بازگردد. این شرکت پس از عدم موفقیت به اپراتور ورایزن فروخته شد.

یاهو همزمان با معرفی لوگوی جدید خود، از نسخه بروز شده اپلیکیشن یاهو میل نیز رونمایی کرد. در سال 2013 شاهد هک شدن 3 میلیارد حساب ایمیل یاهو بودیم، بنابراین محبوبیت آن با کاهش روبه‌رو شده است. باید دید کاربران نسبت به لوگوی جدید این شرکت و نسخه بروز شده اپلیکیشن ایمیل آن چه واکنشی از خود نشان می دهند. شاید ورایزن بتواند دوباره این شرکت را به روزهای اوج بازگرداند.

ارسال نظر