مدیر عامل اچ تی سی تغییر کرد

رسانه کلیک - مدیر عامل جدید اچ تی سی معرفی شد. Yves Maitre قصد دارد دوباره این شرکت تایوانی را به روزهای اوج خود بازگرداند.

مدیر عامل اچ تی سی تغییر کرد

اچ تی سی در گذشته به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان گوشی های هوشمند شناخته می شد؛ با این حال در سال های اخیر با کاهش فروش شدیدی روبه‌رو شده است. اگر توجه کرده باشید، در ماه های اخیر خبرهای بسیار کمی در رابطه با این برند تایوانی در فضای مجازی منتشر شده و همچنین شاهد معرفی پرچمدار جدیدی از سوی آن نبودیم.

حال این شرکت تصمیم به تغییر مدیر عامل خود گرفته است. آقای Yves Maitre از این پس مدیریت شرکت اچ تی سی را بر عهده دارد. این فرد از شرکت Orange، یکی از بزرگترین اپراتورهای جهان به این برند تایوانی پیوسته است. Maitre در شرکت Orange به عنوان معاون اجرایی تجهیزات و مشارکت های مصرف کننده فعالیت داشته است. این سمت باعث شده Maitre اطلاعات کافی در رابطه با فروش گوشی های هوشمند داشته باشد.

مدیر عامل جدید اچ تی سی

مدیر عامل سابق اچ تی سی، Cher Wang به عنوان رئیس هیئت مدیره در این شرکت باقی می ماند. خانم Wang اعتقاد دارد که Maitre فرد مناسبی برای مدیریت این شرکت است. مدیر عامل جدید چالش زیادی پیش روی خود دارد. Maitre در رابطه با وضعیت کنونی و آینده این شرکت گفته است:

در سراسر جهان، اچ‌تی‌سی به عنوان یکی از سازندگان اولیه گوشی های هوشمند و XR شناخته می شود. من برای رشد این شرکت در زمینه های 5G و XR در کنار کارمندان، مشتریان و سرمایه گذاران بسیار مشتاق هستم. ما بدون وقفه به ساخت بهترین سخت افزارها برای مصرف کنندگان و سرویس کاملی برای آن ها ادامه می دهیم.

منظور از XR، هدست های واقعیت افزوده است. هدست HTC Vive طرفداران زیادی در بازار دارد. امیدواریم این تغییر باعث شود اچ تی سی دوباره به جایگاه اصلی خود در بازار دست پیدا کند.

ارسال نظر