تاریخ برگزاری کنفرانس مطبوعاتی نوکیا در IFA 2019 مشخص شد

رسانه کلیک - در حالی که شایعات بسیاری درباره گوشی های جدید نوکیا وجود دارد، تاریخ برگزاری کنفرانس مطبوعاتی نوکیا در IFA 2019 مشخص شده است.

تاریخ برگزاری کنفرانس مطبوعاتی نوکیا در IFA 2019 مشخص شد

تنها یک روز پس از مشخص شدن حضور HDM Global به عنوان یکی از غرفه داران حاضر در IFA 2019، این شرکت که مسئولیت تولید گوشی های هوشمند نوکیا را نیز بر عهده دارد، رسما تایید کرد که این برند قرار است برای نخستین بار در این کنفرانس مطبوعاتی حضور پیدا کند.

کنفرانس مطبوعاتی این برند فنلاندی در برلین ، در تاریخ پنج شنبه 14 شهریور (5 سپتامبر 2019) و در ساعت 4 بعد از ظهر به وقت جهانی برگزار خواهد شد. هنوز مشخص نیست که این برند قرار است از چه محصولاتی رونمایی کند و به هوادارن گفته شده که فعلا باید منتظر باشند. با این حال اکنون نیز شایعات و گزارش هایی در رابطه با این کنفرانس مطبوعاتی منتشر شده که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

در حالی که قرار بود جانشین گوشی های نوکیا 5.1 و نوکیا 6.1 در ژانویه و مه امسال روانه بازار شوند، با این همه HDM Global تصمیم به بازنگری چرخه تولید محصولات خود گرفت. این شرکت هنوز تاریخ دقیق عرضه این گوشی ها را که نوکیا 5.2 و نوکیا 6.2 نام دارند، اعلام نکرده؛ با این حال گزارش های متعددی نشان می دهند کنفرانس مطبوعاتی IFA فرصتی طلایی برای معرفی این محصولات است.

یکی دیگر از محصولاتی که ممکن است توسط نوکیا معرفی شود، گوشی نوکیا 7.2 است. این گوشی احتمالا شباهت هایی به نوکیا 6.2 دارد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا نوکیا قرار است در این کنفرانس از گوشی دیگری نیز رونمایی کند یا خیر.

HDM Global تنها یکی از شرکت های متعددی است که قرار است در نمایشگاه IFA 2019 حضور پیدا کند. پیش از این حضور شرکت ال جی نیز در این نمایشگاه تایید شده بود. علاوه بر این، به نظر می رسد شرکت های سونی و هواوی نیز در IFA 2019 حضور داشته باشند. به نظر می رسد ال جی در این مراسم از LG G8X ThinQ و V60 ThinQ و سونی از اکسپریا 2 و Xperia 20 و هواوی از چیپست کایرین 990 رونمایی کند.

ارسال نظر