احتمال خروج اچ تی سی از بازار چین در آینده نزدیک

رسانه کلیک - گزارشی جدید در اختیار رسانه ها قرار گرفته که بر اساس آن، اچ تی سی به دنبال خروج از بازار چین در آینده نزدیک است.

احتمال خروج اچ تی سی از بازار چین در آینده نزدیک

اچ تی سی در گذشته نه چندان دور بخش موبایل خود را به گوگل فروخت، در همین راستا میزان دقیق افرادی که در این کمپانی تایوانی روی گوشی های تمرکز دارند، مشخص نیست. در ماه های اخیر این شرکت بیشتر تمرکز خود را روی محصولات واقعیت مجازی قرار داده است.

در جولای سال گذشته میلادی این شرکت تصمیم گرفت از بازار گوشی های هوشمند کشور هند خارج شود. به نظر می رسد در آینده نزدیک شاهد این موضوع در رابطه با بازار چین نیز باشیم.

بر اساس گزارشی جدید، محصولات این کمپانی در فروشگاه های JD.com و یا Tmall به فروش نمی رسند. این شرکت در حساب Wiebo خود به این موضوع اشاره کرده که چنین تصمیمی بعد از بررسی استراتژی اچ تی سی برای بازار چین، اتخاذ شده است.

در حال حاضر کاربران در کشور چین قادر به خرید گوشی های اچ تی سی توسط فروشگاه رسمی این شرکت و همچنین فروشگاه فیزیکی VIVE در شنزن هستند. گوشی های U11 و یا U11 پلاس در فروشگاه رسمی این شرکت حضور ندارد.

در حالی که هنوز این شرکت تایوانی در رابطه با این گزارش واکنشی از خود نشان نداده است، به نظر می رسد با اولین قدم های آن برای خروج از بازار چین روبه‌رو هستیم. اچ تی سی در حال کوچک کردن بخش موبایل خود است.

این برند در ماه های اخیر از محصول جدیدی رونمایی نکرده و همچنین برخلاف شرکت های دیگر، بروزرسانی اندروید پای را برای محصولات بسیار کمی عرضه کرده است. گوشی های تولیدی این برند در کشورهای کمی برای خرید موجود هستند.

بر اساس گزارش های اخیر، این شرکت در حال توسعه دستگاه جایگزین Exodus است ( نسل جدید گوشی بلاک چین اچ تی سی امسال از راه می رسد ).

ارسال نظر