گزارش مالی اچ تی سی از کاهش درآمد آن در ماه آوریل خبر می دهد

رسانه کلیک - گزارش مالی اچ تی سی برای ماه آوریل در اختیار رسانه ها قرار گرفت. درآمد این شرکت تایوانی در مقایسه با ماه گذشته، کاهش داشته است.

گزارش مالی اچ تی سی از کاهش درآمد آن در ماه آوریل خبر می دهد

اچ تی سی سال 2019 را با درآمد پایین شروع کرده است. در ماه ژانویه و فوریه شاهد کاهش درآمد این برند تایوانی بودیم؛ با این حال در ماه مارس درآمد آن افزایش پیدا کرد. این موضوع در ماه آوریل دوباره تغییر کرده است.

به تازگی گزارش مالی اچ تی سی برای ماه آوریل در فضای مجازی منتشر شده است. در این ماه، اچ تی سی درآمدی برابر با 19.07 میلیارد دلار داشته که البته سهم بخش موبایل و همچنین واقعیت مجازی به صورت جداگانه مشخص نشده است.

درآمد این شرکت در مقایسه با ماه گذشته کاهشی برابر با 45.85 درصد داشته است. در صورت مقایسه با بازه زمانی مشابه سال گذشته، به کاهش 71.77 درصدی آن پی می بریم.

در ماه دسامبر، اچ تی سی اعلام کرد از سال 2019 به سوددهی می رسد و همچنین سهم خود را در بازار افزایش می دهد. این برند تایوانی تلاش کمی برای دستیابی به این هدف انجام داده است. از اوایل سال جاری میلادی تا به امروز، اچ تی سی از محصول جدیدی رونمایی نکرده و همچنین اطلاعاتی در رابطه با پرچمدار آینده آن منتشر نشده است.

انتظار می رود در نیمه دوم سال جاری میلادی با اولین پرچمدار این برند با قابلیت پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G ملاقات کنیم ( گوشی 5G اچ تی سی نیمه دوم امسال از راه می رسد ). این گوشی هوشمند احتمالا توسط چندین اپراتور همراه در بازار به فروش می رسد و درآمد سازنده خود را افزایش می دهد.

بر اساس برخی گزارش ها، اچ تی سی در حال مذاکره با شرکت های هندی برای اعطای گواهی به شرکت ها برای تولید گوشی هوشمند است. این موضوع می تواند باعث افزایش درآمد این شرکت شود.

ارسال نظر