کارت اعتباری اپل در راه است!

رسانه کلیک - گزارشی جدید به عرضه کارت اعتباری اپل در اواخر سال جاری میلادی اشاره می کند. اپل به دنبال افزایش نقش خود در بازار است.

کارت اعتباری اپل در راه است!

اپل در بخش پرداخت موبایل حضور پررنگی دارد؛ با این حال به نظر می رسد این شرکت قصد دارد از کارت اعتباری خود رونمایی کند. گزارشی جدید به اینترنت راه پیدا کرده که به توسعه کارت اعتباری اپل اشاره می کند.

بر اساس این گزارش، اپل برای توسعه این کارت اعتباری با گلدمن ساکس همکاری می کند و در ماه های آینده این کارت اعتباری به صورت عمومی عرضه می شود.

وال استریت ژورنال در گزارش خود اعلام کرده کارت اعتباری اپل پس از آزمایش در میان کارکنان این شرکت، به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار می گیرد. عرضه کارت فیزیکی توسط این غول دنیای فناوری بدون شک افزایش درآمد آن را در پی دارد.

این کارت اعتباری باعث می شود اپل سرویس های پرداخت خود را در بازارهای مختلف در سراسر جهان عرضه کند که این موضوع به معنای گردش مالی بیشتر این شرکت است.

کارت اعتباری اپل با اپلیکیشن Wallet اپل ادغام می شود تا کارایی آن ها افزایش پیدا کند. در این گزارش به این موضوع اشاره شده که رابط کاربری جدید این برنامه مشابه با اپلیکیشن سلامتی اپل خواهد بود.

کاربر در این اپلیکیشن می تواند برای خریدهای ماهانه خود سقف تعیین کند. زمانی که افراد بیش از مبلغ در نظر گرفته شده خرج کنند، این اپلیکیشن به آن ها هشدار می دهد.

گلدمن ساکس دارای مشتریان زیادی بوده که با اپل در ارتباط هستند. این غول مالی دنیا نزدیک به 200 میلیون دلار برای افزایش امنیت سیستم پرداخت درون سیستمی و مراکز پشتیبانی تلفنی خود سرمایه گذاری کرده است.

فروش گوشی های اپل در بازار کاهش پیدا کرده است، بنابراین بررسی راه های جدید برای کسب درآمد از سوی این برند منطقی به نظر می رسد.

ارسال نظر