کنفرانس هواوی در تاریخ 24 فوریه در MWC 2019 برگزار می شود

رسانه کلیک - هواوی در کنگره جهانی موبایل 2019 حضور خواهد داشت. کنفرانس هواوی در این نمایشگاه در تاریخ 24 فوریه برگزار می شود.

کنفرانس هواوی در تاریخ 24 فوریه در MWC 2019 برگزار می شود

کمتر از یک ماه با شروع کنگره جهانی موبایل 2019 فاصله داریم. اکثر شرکت های فعال در صنعت گوشی های هوشمند در این نمایشگاه حضور دارند و از محصولات جدید خود رونمایی می کنند.

بسیاری از گزارش ها و شایعات در گذشته به معرفی گوشی انعطاف پذیر هواوی در نیمه اول سال جاری میلادی اشاره کرده بودند. به تازگی دعوتنامه کنفرانس هواوی در MWC 2019 در اختیار رسانه ها قرار گرفته که به یک گوشی منعطف اشاره می کند.

کنفرانس این غول فناوری چینی در تاریخ 5 اسفند در کنگره جهانی موبایل برگزار می شود. در حالی که هواوی در رابطه با محصولاتی که در این کنفرانس معرفی می کند اطلاعاتی را در اختیار رسانه ها قرار نداده است، تصویر موجود در دعوتنامه آن یک لولا را به نمایش می گذارد.

هواوی در گذشته اعلام کرده بود از گوشی های 5G خود مجهز به مودم Balong 5000 در کنگره جهانی موبایل 2019 رسما رونمایی می کند. این احتمال وجود دارد که یکی از محصولات 5G این برند، گوشی انعطاف پذیر آن باشد.

علاوه بر هواوی، سامسونگ نیز به دنبال تولید گوشی های انعطاف پذیر است. این کمپانی در تاریخ 20 فوریه مراسم خود برای رونمایی از گوشی های پرچمدار جدیدش را برگزار می کند.

در این مراسم انتظار می رود علاوه بر گوشی های سری گلکسی S10، با اولین گوشی انعطاف پذیر این برند کره ای نیز ملاقات کنیم. سامسونگ قصد دارد از 4 نسخه مختلف از گوشی های گلکسی اس 10 رونمایی کند.

گلکسی S10e، گلکسی اس 10، گلکسی S10 پلاس و گلکسی اس 10 ایکس این محصولات را تشکیل می دهند که مدل آخر از شبکه ارتباطی 5G پشتیبانی می کند. گفته می شود گوشی منعطف این شرکت دارای صفحه نمایش 7.3 اینچی است.

ارسال نظر