توییتر امکان پیش‌نمایش لینک‌های اینستاگرام را اضافه کرد

قابلیت مشاهده پیش‌نمایش لینک‌های اینستاگرام در توییتر به تازگی به این پلتفرم اجتماعی اضافه شده تا کاربران بتوانند قبل از ورود به لینک اینستاگرام محتوای آن را مشاهده کنند.

توییتر امکان پیش‌نمایش لینک‌های اینستاگرام را اضافه کرد

ایجاد قابلیت پیش نمایش لینک‌های اینستاگرام در توییتر

از این پس توییتر به کاربرانش اجازه‌ می‌دهد که پیش‌نمایشی از لینک‌های اینستاگرامِ قرار داده شده در این شبکه اجتماعی را مشاهده کنند. بنابراین از این پس برای مشاهده محتوای لینک‌های اینستاگرام در توییتر نیازی به ورود به آن‌ها ندارید. توییتر به تازگی امکان مشاهده پیش نمایش لینک‌های اینستاگرام را برای نرم افزارهای رسمی و نسخه تحت وب پلتفرم خود عرضه کرده است.

به این ترتیب اگر شخصی پستی را در اینستاگرام به اشتراک بگذارد، کاربران پیش نمایشی از محتوای به اشتراک گذاشته شده را مشاهده خواهند کرد و در صورت تمایل برای تماشای محتوای کامل‌ می‌توانند روی لینک ارائه شده کلیک کرده و به اینستاگرام وارد شوند.

این اقدام به نوعی آشتی توییتر با اینستاگرام محسوب‌ می‌شود.

قابلیت یکپارچه سازی تصویر توییتر در اینستاگرام در سال 2012 برای همیشه منتفی شد و از آن زمان تا کنون هر دو شبکه اجتماعی به شدت در مقابل ویژگی‌های مرتبط با پیش نمایش محتوای یکدیگر مقاومت‌ می‌کردند.

توییتر ترجیح‌ می‌داد که کاربران تصاویر را مستقیما در این شبکه اجتماعی آپلود کنند و اینستاگرام نیز هیچ فرصتی را برای نگه داشتن کاربران در پلتفرم خود از دست نمی‌داد.

با این حال به نظر‌ می‌رسد که این بار توییتر اندکی عقب نشینی کرده است و سعی دارد به این دشمنی نهان ولی دیرینه پایان بدهد.

هنوز مشخص نیست که دلیل اصلی توییتر برای این اقدام چیست و آیا اینستاگرام نیز ویژگی مشابهی را به نفع توییتر در پلتفرم خود راه اندازی خواهد کرد یا خیر.

در هر صورت این خبر برای کاربران شبکه اجتماعی توییتر خوشحال کننده است و موجب صرفه جویی در زمان صرف شده برای تولید محتوا و نیز بررسی محتواهای ارائه شده‌ می‌شود.

بیشتر بدانید: توییتر فعالیت آزمایشی گروه‌ها را آغاز کرد | ایجاد Communities در توئیتر

منبع: مدیاتی

ارسال نظر