استفاده از ظرفیت شبکه مخابرات برای تقویت پیام‌ رسان‌ های داخلی

رسانه کلیک - معاون علمی فناوری رییس جمهور بر لزوم بهره مندی از ظرفیت شبکه مخابرات برای تقویت پیام‌ رسان‌ های داخلی تاکید کرد.

استفاده از ظرفیت شبکه مخابرات برای تقویت پیام‌ رسان‌ های داخلی

به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ نشست مشترک مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و سورنا ستاری معاون علمی فناوری رییس‌ جمهور با هدف تعامل و همکاری‌ های راهبردی در زمینه کسب‌ و کارهای نوپا و تقویت استارتاپ های این بخش، برگزار شد.

سورنا ستاری در این دیدار با تاکید بر جایگاه شرکت مخابرات ایران در خدمت‌ رسانی به حوزه‌ های مختلف عنوان کرد: شرکت مخابرات ایران با وجود ظرفیت‌ های بی‌ شمار و فضای گسترده‌ ای که در اختیار دارد، کمک سازنده‌ ای برای تقویت استارتاپ ها است.

معاون علمی فناوری رییس جمهور اظهار داشت: تغییرات بخش خصوصی در جامعه اجتناب‌ ناپذیر و همسویی با این تغییرات برای دستیابی به ظرفیت‌ های بالای حوزه فناوری‌ های نوین بخش جدایی‌ ناپذیر دنیای امروز است.

وی ادامه داد: برای تقویت پیام‌ رسان‌ های داخلی می‌ توان از ظرفیت شرکت مخابرات ایران بهره‌ مند شد.

معاون علمی فناوری رییس‌ جمهوری با توجه به جایگاه شرکت‌ های دانش‌ بنیان ادامه داد: برای ارتقاء شرکت‌ های دانش‌ بنیان می‌ توان از مدل‌ های مشارکتی حوزه‌ های مرتبط بهره‌ مند شد و شرکت مخابرات ایران می‌ تواند در صندوق‌ های خطرپذیر برای رشد و توسعه کسب‌ و کارهای نوپا مشارکت داشته باشد.

در این جلسه، سید مجید صدری نیز با اشاره به وسعت و جایگاه شرکت مخابرات ایران در کشور بیان کرد: موقعیت مخابرات آن را به نقطه عطفی در حوزه فناوری اطلاعات بدل کرده و انتظارات از این مجموعه بالاست.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تاکید براینکه این شرکت آماده همکاری با شرکت‌ های دانش‌ بنیان و کسب‌ و کارهای نوپاست، تصریح کرد: ارائه خدمات گسترده دیتا و تلفن در دورترین نقاط و روستاهای کشور در سطح وسیعی صورت گرفته و همچنان گسترش و ارتقاء خدمات‌ رسانی ادامه دارد.

وی با اشاره به توجه و اولویت مجموعه مخابرات بر نیروی انسانی داخلی به‌ عنوان سرمایه اصلی این شرکت یادآور شد: مخابرات در حوزه دیتا آمادگی آن را دارد با توجه به ظرفیت کسب‌ و کارهای نوپا در حوزه فناوری از لحاظ زیرساختی همکاری لازم و مطلوب را با این بخش داشته باشد.

ارسال نظر