نماینده مجلس: توییتر بی آزار است/ با فیلتر تلگرام، قبح فیلترشکن ها ریخت!

رسانه کلیک - نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی در مورد رفع فیلتر رسانه اجتماعی توییتر عنوان کرد: کاش آقای سبحانی فر (نماینده مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه) ما را در جریان نامه رفع فیلتر توییتر می گذاشت تا ما هم آن را امضا می کردیم.

نماینده مجلس: توییتر بی آزار است/ با فیلتر تلگرام، قبح فیلترشکن ها ریخت!

به گزارش کلیک به نقل از عصر ایران؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی با اعلام حمایت از «نامه مشترک 6 وزیر و دو نماینده مجلس» در مورد رفع فیلتر توییتر گفت: کاش آقای سبحانی فر (نماینده مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه) ما را در جریان نامه رفع فیلتر توییتر می گذاشت تا ما هم آن را امضا می کردیم ( 6 وزیر و 2 نماینده مجلس خواستار رفع فیلتر توییتر شدند ).

نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی عنوان کرد: هیچکس در کشور مخالف پیام رسان های داخلی نیست؛ بلکه ما با انحصار مخالفیم. دنیای امروز هم دنیای بستن و انحصار نیست.

نماینده رشت در مجلس اظهار داشت: شما ببینید؛ کسی نیامد خوبی های تلگرام را لیست کند؛ اما پیام رسان های داخلی با بودجه دولتی مدام تبلیغ می کنند. درست آن است که هر کسی می خواهد پیام رسان داخلی استفاده کند و هر کسی نمی خواهد بتواند از دیگر پیام رسان ها استفاده کند.

ایمن آبادی درباره رفع فیلتر رسانه اجتماعی توییتر بیان کرد: توییتر کاملا بی آزار است و فیلتر آن نیز بی معناست؛ شنیدم که عده ای از این موضوع برافروخته شدند که البته این برافروخته شدن دلیلی ندارد. مگر در تلگرام چه اتفاقی افتاد که نگران این موضوع باشیم؟

وی تصریح کرد: هزار بار گفته ام و باز هم می گویم مشکل اصلی این است که با فیلتر تلگرام، قبح فیلترشکن ها ریخته و اکنون هر کودکی در هر سن و سالی از فیلترشکن استفاده می کند. هر چقدر هم این فیلترشکن ها را ببندیم باز هم یکی جدیدتر می آید. این موضوع حتی روی اینترنت هم اثر گذاشته و در ادارات مختلف می بینیم که بارها از قطع بودن سایت ها گلایه می کنند.

ارسال نظر