پاسخ پیام رسان سروش به آذری جهرمی: وزارت ارتباطات از ما حمایت عملی نکرد!

رسانه کلیک - مدیر شبکه پیام رسان سروش در واکنش به اظهارات وزیر ارتباطات که یکی از پیام‌ رسان‌ ها را به دنبال «عملیات روانی» خطاب کرد، گفت: کل سابقه ما فنی است و نسبت به واژه عملیات روانی کاملا بیگانه‌ ایم.

پاسخ پیام رسان سروش به آذری جهرمی: وزارت ارتباطات از ما حمایت عملی نکرد!

به گزارش کلیک به نقل از تسنیم؛ روز گذشته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه مراسم افتتاح مرکز عملیات شبکه شرکت مخابرات ایران در پاسخ به درخواست و گلایه‌ مندی ضمنی مدیر یکی از پیام‌ رسان‌ های بومی برای ارائه سرویس‌ ها و زیرساخت‌ های بیشتر از سمت دولت اظهار داشت: ما در کشور پنج پیام‌ رسان داریم؛ اینکه یکی از آنها به جای طرح موضوع در جلسات مرتبا بحث را به موضوع عملیات روانی بکشاند، نه به سود آنهاست و نه به سود کشور ( وزیر ارتباطات: پیام رسان سروش به جای حل فنی مشکل، پروپاگاندای روانی راه انداخته است ).

وی عنوان کرد: بنای وزارت ارتباطات و اپراتورها بر همکاری تمام مدت با پیام‌ رسان‌ هاست و این موضوع را به عنوان یک تکلیف مهم ملی پیگیری می‌ کنند؛ بنابراین ایجاد عملیات روانی، ذهنیتی ایجاد می‌ کند و تأثیر منفی دارد و اگر کسی مشکلی دارد باید با استدلال و استناد پیگیری کند.

این اظهارات از سمت وزیر ارتباطات باعث شد تا مدیر شبکه پیام رسان سروش بار دیگر وارد اکانت توییتری خود شده و نسبت به عنوان «عملیات روانی» واکنش نشان دهد.

سید میثم سیدصالحی مدیر پیام رسان سروش نوشت: کل سابقه ما فنی است و نسبت به واژه عملیات روانی کاملا بیگانه‌ ایم؛ بحث ما در مورد ارتباط، رک در LCT، فضای CDN، بلاک آی‌ پی و ترافیک و غیره است؛ از حمایت‌ های وزیر محترم سپاسگزاریم، اما اتفاق عملی در زیرمجموعه ایشان نیفتاده است؛ انتظار ما چیزی فراتر از مصوبات شورای عالی فضای مجازی نیست.

مدیر این پیام‌ رسان معتقد است که حمایتی از سمت وزارت ارتباطات به شکل عملی صورت نگرفته و این موضوع خود ممکن است واکنش‌ های آتی از سمت دولت و مخصوصا وزارت ارتباطات را در پی داشته باشد.

ارسال نظر