اختلال تلگرام به دلیل قطعی برق در سرور اصلی آمستردام

رسانه کلیک - همان طور که احتمالا در جریان هستید، اختلال تلگرام از امروز صبح مجددا شروع شده است. مشکلات اخیر به دلیل ایرادات سرور این اپلیکیشن به وجود آمده است.

اختلال تلگرام به دلیل قطعی برق در سرور اصلی آمستردام

تلگرام به عنوان یک اپلیکیشن محبوب در کشورمان شناخته می شود که اخیرا نیز حرف و حدیث ها پیرامون آن بالا گرفته است. امروز صبح شاهد اختلال تلگرام بودیم که زمزمه هایی مبنی بر فیلترینگ آن در برخی رسانه ها مطرح شد. اما بد نیست بدانید که این مشکلات به دلیل اختلالاتی که در سرورهای تلگرام رخ داده، به وجود آمده و اصلا دلیل بر فیلتر شدن این اپلیکیشن محبوب نیست.

بد نیست بدانید پاول دورف به این موضوع اشاره کرده که اختلال تلگرام به دلیل مشکلات داغ شدن سرور و حملات DDoS اتفاق افتاده است، اما از طرف دیگر توییتر رسمی این اپلیکیشن، دلیل اختلالات تلگرام را قطعی برق در یکی از سرورهای اصلی آمستردام عنوان کرده است.

آپدیت:

روند اتصال مجدد تلگرام دقایقی است که شروع شده است و کاربران زیادی این ارتباط مجدد را تأیید کرده اند. این اتفاق به مرور روی تمامی اکانت ها تأثیر می گذارد. البته بد نیست بدانید که این اتصال با قطع و وصلی های مداوم همراه بوده و هنوز به حالت کاملا پایدار نرسیده است. پس باید در این مورد صبور باشید ( مشکل اتصال به تلگرام برطرف شد ).

ارسال نظر