قابلیت بکاپ گیری به نسخه دسکتاپ اینستاگرام راه یافت

رسانه کلیک - اوایل ماه جاری اعلام شد که قابلیت بکاپ گیری از اینستاگرام به زودی فعال می شود و امروز شاهد آن هستیم که این ویژگی در دسترس کاربران دسکتاپ قرار گرفت.

قابلیت بکاپ گیری به نسخه دسکتاپ اینستاگرام راه یافت

همان طور که می دانید، اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب میان کاربران به حساب می آید. برخی افراد هنگام بستن یا دی اکتیو کردن اکانت خود، نگران اطلاعاتشان هستند. قابلیت بکاپ گیری از اینستاگرام یک ویژگی منحصر به فرد به حساب می آید که مورد نیاز بسیاری از کاربران بوده است ( امکان پشتیبان گیری از اینستاگرام به زودی فراهم می شود ).

امروز در رسانه های خبری، اعلام شد که قابلیت پشتیبان گیری از اینستاگرام به نسخه دسکتاپ این شبکه اجتماعی مشهور اضافه شد.

برای بک آپ گرفتن از اینستاگرام باید ابتدا وارد وب سایت آن شوید، سپس بخش Privacy and Security را انتخاب کنید. اگر رفتن به مسیر یاد شده برای شما دشوار است، می توانید روی این لینک کلیک کنید تا به صورت مستقیم به صفحه مربوطه هدایت شوید.

بک آپ گرفتن از اینستاگرام

بعد از درخواست نسخه بکاپ، یک لینک به آدرس ایمیل وارد شده ارسال می شود که بعد از دانلود آن، به آرشیو تصاویر، کامنت ها و اطلاعات پروفایل خود دسترسی پیدا می کنید. در حال حاضر تنها اجازه درخواست نسخه پشتیبان از یک اکانت امکان پذیر است و بعد از ارسال درخواست، نهایتا 48 ساعت طول می کشد تا این موضوع بررسی و لینک دانلود نسخه آرشیو برای شما ارسال شود.

ارسال نظر