گلکسی اس 9 به شبکه اجتماعی اختصاصی سامسونگ با نام Uhssup مجهز می شود

رسانه کلیک - در آستانه برگزاری کنگره موبایل جهانی 2018 اخبار شایعات داغ تر می شود. یکی از سوژه هایی که کماکان در مرکز ثقل شایعات به سر می برد، گوشی های سری گلکسی اس 9 بوده که بر اساس جدیدترین گزارش ها قرار است به شبکه اجتماعی Uhssup سامسونگ تجهیز شود.

گلکسی اس 9 به شبکه اجتماعی اختصاصی سامسونگ با نام Uhssup مجهز می شود

بدون شک شبکه­ های اجتماعی با زندگی روزمره عجین شده­ است. مردم، سازمان­ ها و کسب و کارها هر کدام به نوعی با این شبکه ­ها در ارتباط هستند. در حال حاضر شبکه­ های اجتماعی بسیاری وجود دارند که جایگاه خود را در بین مردم تثبیت کرده­ اند. گویا این بار سامسونگ قصد دارد با ساخت یک شبکه اجتماعی محبوبیت بیشتری پیدا کند.

ماه گذشته سامسونگ اقدام به ثبت نشان تجاری پلتفرم شبکه اجتماعی مبتنی بر مکان به نام Uhssup کرد. با اینکه اطلاعات زیادی در خصوص این شبکه در دست نیست، در گزارش جدیدی اعلام شد که احتمالاً این سرویس جدید هفته آینده، همزمان با سری­ های جدید گلکسی اس 9 عرضه می‌­شود.

در این گزارش آمده است؛ Uhssup یک شبکه اجتماعی مبتنی بر مکان بوده که توسط سامسونگ ساخته شده و به کاربران اجازه می ­دهد از قابلیت اشتراک گذاری آنی موقعیت مکانی و ارسال نظرات در مورد مکان سایر کاربران استفاده کنند. انتظار می­ رود که این سرویس از قابلیت پیام رسانی نیز برخوردار باشد.

سامسونگ تا به حال مطلبی در خصوص عرضه پلتفرم Uhssup عنوان نکرده است. برای اینکه با این پلتفرم شبکه اجتماعی بیشتر آشنا شویم، باید تا زمان معرفی رسمی آن صبر کنیم. البته چیزی تا زمان برگزاری کنگره جهانی موبایل 2018 و رونمایی از این محصولات جدید باقی نمانده است.

گفته می شود شبکه اجتماعی Uhssup سامسونگ به حدی برای کاربران جذاب خواهد بود که به اولین انتخاب آنها از میان دیگر شبکه های محبوب تبدیل می شود.

با اینکه سامسونگ نام شبکه اجتماعی اختصاصی خود را در دفتر اتحادیه‌ مالکیت معنوی اروپا (EUIPO) ثبت کرده، گزارش های جدید نشان می دهد این شرکت در بازار داخلی کره نیز نام های "Uhssup" و "Samsung Social" را به ثبت رسانده است.

علاوه بر شبکه اجتماعی Uhssup سامسونگ در کنگره جهانی موبایل 2018 از پرچمداران این شرکت یعنی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس نیز رونمایی می شود. انتظار می رود گلکسی S9 دوو (Galaxy S9 duo) صفحه نمایش فوق العاده با کیفیتی داشته و مجهز به قطعات داخلی بهبودیافته، دوربین های درجه یک و قابلیت های صوتی بهتری نسبت به مدل های قدیمی باشد.

در مدل ­هایی که در آمریکا و چین عرضه خواهند شد، پردازنده اسنپدراگون 845 شرکت کوالکام به کار می­ رود، ولی پردازنده سایر مدل ها اگزینوس 9810 خواهد بود. ضمن آنکه قرار است سیستم عامل اندروید اوریو این مدل­ ها را تجهیز کند.

انتظار می ­رود با رونمایی از گوشی های سری گلکسی S9 در 25 فوریه، سفارش برای خرید این محصولات در همان روز آغاز شده و از 8 مارس به مشتریان تحویل شوند.

ارسال نظر