جان تراولتا مجری اسکار 2022 شد

جان تراولتا مجری اسکار 2022 شد تا در کنار امی شومر، رجینا هال و واندا سایکس، اجرای مهم‌ترین فستیوال سینمایی سال را بر عهده داشته باشد.

جان تراولتا مجری اسکار 2022 شد

به گزارش ایرنا به نقل از اینترتینمنت ویکلی، جان تراولتا 8 سال پس از آن که در مراسم اسکار به اشتباه ایدینا منزِل را ادل دازیم معرفی کرد، به عنوان مجری نود و چهارمین دوره از جوایز اسکار انتخاب شده است.

این ستاره هالیوودی که تاکنون برای بازی در فیلم‌های «داستان عامه‌پسند» (۱۹۹۴، کوئنتین تارانتینو) و «تب شب یکشنبه» (۱۹۷۷، جان بدهام) دو بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است، به تازگی در کنار چهره‌هایی چون دانیل کالویا، لوپیتا نیونگو، میلا کونیس، نائومی اسکات و وزلی اسنایپز به فهرست مجریان اسکار نود و چهارم پیوست.

هنوز روشن نیست تراولتا برندگان کدام شاخه از جوایز اسکار را اعلام خواهد کرد.

دیگر چهره‌هایی که جایزه اسکار را در شاخه‌های مختلف به برندگان اهدا می‌کنند، عبارتند از: کوین کاستنر، رامی مالک، زویی کراویتز، یو جونگ یون، رزی پرز، اوما ترمن، کریس راک، آنتونی هاپکینز، لیدی گاگا، جان لگویزامو، سیمو لیو، لیلی جیمز و روث ای. کارتر.

رجینا هال، ایمی شومر و واندا اسکایز مجریان ثابت این دوره از مراسم اسکار هستند.

نود و چهارمین مراسم اهدای جوایز اسکار روز یکشنبه ۲۷ مارس (۷ فروردین ۱۴۰۱) در سالن تئاتر دالبی واقع در لس‌آنجلس برگزار و از شبکه ای‌بی‌سی به طور زنده پخش می‌شود.

فهرست نامزدهای اسکار امسال را اینجا ببینید.

ارسال نظر