جوایز انجمن بازیگران آمریکا 2022 اهدا شد

مراسم اعطای جوایز سالانه جوایز انجمن بازیگران آمریکا 2022 در دو بخش سینمایی و تلویزیونی برگزار شد.

جوایز انجمن بازیگران آمریکا 2022 اهدا شد

به گزارش ایسنا به نقل از سی‌ان‌ان، بیست و هشتمین دوره جوایز سالانه انجمن بازیگران آمریکا (SAG Awards) در مراسمی حضوری، برگزیدگان خود را معرفی کرد.

در این مراسم ویل اسمیت برای بازی در فیلم «پادشاه ریچارد» جایزه بهترین بازیگر مرد را به خود اختصاص داد و جسیکا چستین نیز جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی زن را برای فیلم «چشمان تام فی» دریافت کرد.

تروی کوتسور برای فیلم «کودا» و آریانا دبوس برای بازی در فیلم داستان وست‌ساید نیز به ترتیب جایزه بهترین بازیگر زن و مرد نقش مکمل را به خانه بردند و جایزه اصلی بهترین تیم بازیگری نیز به فیلم «کودا» ساخته سیا هدر اعطا شد.

تروی کوتسو، رامیلیا جونز، اوگینو دربز، فردیا والش-پیلو، دنیل دورانت و مارلی متلین تیم بازیگران فیلم سینمایی «کودا» را تشکیل می‌دهند که درباره دختری است که تنها عضو شنوای یک خانواده ناشنواست.

جالب است بخوانید: 5 فیلم سال 2021 که در هیچ رشته‌ای نامزد اسکار نشدند

در شاخه تلویزیونی هم جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی در یک مینی سریال یا فیلم تلویزیونی به مایکل کیتون برای سریال «دوپسیک» رسید و کیت وینسلت نیز برای مینی‌سریال «میر اهل ایست‌تاون» بهترین بازیگر نقش اصلی زن شد.

جایزه بهترین بازیگر مرد سریال درام به لی جونگ-جائه برای سریال « بازی مرکب » اعطا شد و جیسون سودکیس بهترین بازیگر مرد سریال کمدی برای سریال «تد لاسو» شد.

ژان اسمارت برای سریال «هکس» و جونگ هو-یئون برای سریال «بازی مرکب» هم به ترتیب جایزه بهترین بازیگر زن برای سریال کمدی و درام را به خانه بردند.

اما جایزه بهترین تیم بازیگری سریال درام به «وراثت» اعطا شد و سریال «تد لاسو» نیز به عنوان برنده جایزه بهترین تیم بازیگری سریال کمدی معرفی شد.

ارسال نظر