ترسناک ترین فیلم های هندی که نباید تنها تماشا کرد

سینمای بالیوود تنها رقص و پایکوبی نیست. ترسناک ترین فیلم های هندی بی‌شک شما را پای نمایشگر میخکوب کرده و دلهره را به جانتان می‌اندازد.

ترسناک ترین فیلم های هندی که نباید تنها تماشا کرد

ترسناک ترین فیلم های هندی

با شنیدن نام سینمای بالیوود احتمالا فیلم های رمانتیک یا خنده‌دار در ذهن اکثر ما تداعی می‌شود. ولی بد نیست بدانید بسیاری از فیلم های جنایی، اکشن و ترسناک هندی بازتاب خوبی در سطح جهان داشته و از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

در این مقاله شما را با لیست ترسناک ترین فیلم های هندی در تاریخ سینمای بالیوود آشنا می‌کنیم که با تماشای آن‌ها بدون شک نوع جدیدی از ترس و دلهره را تجربه خواهید کرد.

فیلم 1920

سال عرضه: 2008

امتیاز IMDB: 6.4

اثر سینمایی بعدی در لیست ترسناک ترین فیلم های هندی به داستان مردی به نام آرجون اشاره می‌کند که عاشق لیزا شده و خانواده خود را به خاطر او ترک می‌کند. آنها به خانه‌ای در پالمپور نقل‌مکان می‌کنند، ولی لیزا توسط یک روح شیطانی تسخیر می‌شود.

فیلم Pari

سال عرضه: 2018

امتیاز IMDB: 6.6

ترسناک ترین فیلم های هندی

یک مرد خوش‌قلب تلاش می‌کند تا به یک خانم جوان که ظاهرا قربانی بدرفتاری است، کمک کند. ولی رفتار عجیب و شیطانی خانم به یک راز تاریک اشاره می‌کند که با نقل‌مکان به خانه مرد، به تدریج آشکار می‌شود.

همچنین بخوانید: لیست فیلم های ترسناک جدید 2022 برای عاشقان ژانر وحشت

فیلم 9

سال عرضه: 2019

امتیاز IMDB: 6.9

فیلم 9 در لیست ترسناک ترین فیلم های هندی قرار می‌گیرد. این فیلم درباره دانشمندی به نام آلبرت لویس است که به همراه پسر خود و همین‌طور چند تن از همکارانش به هیمالیا می‌رود.

ولی اوضاع با ورود زن جوانی به نام ایوا تغییر یافته و آلبرت هر کاری برای محافظت از پسرش انجام می‌دهد!

فیلم The House Next Door

سال عرضه: 2017

امتیاز IMDB: 6.8

کریش و لاکشمی زندگی آرامی در کوهستان داشته و به استقبال همسایگان جدید خود، خانواده دکوستا می‌روند. ولی زمانی که دختر بزرگ دکوستا، جنی، عناصر ناخواسته‌ای را به خانه دعوت می‌کند، وحشت آغاز می‌شود.

فیلم Kothanodi

سال عرضه: 2015

امتیاز IMDB: 7.8

یکی از عمیق‌ترین و ترسناک ترین فیلم های هندی کوتانودی (رودخانه افسانه‌ها) نام دارد. در جامعه‌ای که توسط نیروهای شیطانی اداره می‌شود، در میان هراس بی‌حدومرز، چهار زن از طبقات مختلف جامعه تصمیم می‌گیرند با شیاطین خود مبارزه کنند.

فیلم Aamis

سال عرضه: 2019

امتیاز IMDB: 8

ترسناک ترین فیلم های هندی

به یکی دیگر از ترسناک ترین فیلم های هندی با نام Aamis یا Ravening (شکارچی) می‌رسیم. این فیلم داستان یک زن متأهل و تنها را روایت می‌کند که به دلیل علاقه مشترک به غذاهای غیرمعمول، با یک مرد جوان‌تر از خود رابطه برقرار می‌کند.

ولی با شروع ماجراجویی‌ها، رابطه بین آنها تاریک و تاریک‌تر شده و به سمت خوردن گوشت انسان کشیده می‌شود.

همچنین بخوانید: 10 فیلم ترسناک که بر اساس داستان های واقعی ساخته شده اند

فیلم Mahal

سال عرضه: 1949

امتیاز IMDB: 7.1

زمانی که یک وکیل جوان به نام شانکر وارد یک عمارت می‌شود، به گذشته تراژیک و غم‌انگیز آن پی می‌برد. شانکر در تصورات خود زنی را می‌بیند که ادعا می‌کند معشوقه اوست و اوضاع به هم می‌ریزد.

فیلم Bhoot

سال عرضه: 2003

امتیاز IMDB: 6.5

یکی دیگر از ترسناک ترین فیلم های هندی Bhoot یا روح نام دارد. این فیلم داستان سواتی و ویشال را به تصویر می‌کشد که به خانه کوچکی نقل‌مکان می‌کنند.

این خانه توسط روح ساکنین قبلی تسخیر شده است. مدتی نمی‌گذرد که سواتی و ویشال رفتارهای غیرمعمول و عجیبی از خود نشان می‌دهند.

فیلم 13B: Fear has a New Address

سال عرضه: 2009

امتیاز IMDB: 7.4

فیلم 13 بی: ترس آدرس جدیدی دارد (با نام دیگر همه خوب هستند) یکی از برترین و ترسناک ترین فیلم های ترسناک هندی در سینمای بالیوود است. مانوهار به همراه خانواده‌اش به یک آپارتمان جدید در طبقه سیزدهم نقل‌مکان می‌کنند.

ولی خیلی زود، آرامش آنها توسط روحی که از دستگاه تلویزیون به عنوان واسطی برای برقراری ارتباط استفاده می‌کند، به هم می‌خورد.

فیلم Tumbbad

سال عرضه: 2018

امتیاز IMDB: 8.3

ترسناک ترین فیلم های هندی

تومباد بدون شک یکی از بهترین و ترسناک ترین فیلم های هندی به حساب می‌آید. این داستان در مورد خانواده‌ای است که معبدی را برای هیولایی می‌سازند که هرگز نباید مورد پرستش قرار گیرد.

زمانی که خانواده تلاش می‌کنند خود را به ثروت نفرین‌شده برساند، با عواقب فجیعی مواجه می‌شوند.

اگر علاقه‌مند به تماشای فیلم های هندی ترسناک هستید، موارد زیر را فراموش نکنید که رتبه بالایی در IMDB دارند.

  • فیلم هندی Stree با رتبه 7.6
  • فیلم هندی Bulbbul با رتبه 6.6
  • فیلم هندی Pizza با رتبه 8.0
  • فیلم هندی Raaz با رتبه 6.6
  • فیلم هندی Maya با رتبه 7.6
  • فیلم هندی Raat با رتبه 7.1

شما چه فیلم های ترسناک هندی دیگری را پیشنهاد می‌کنید که ارزش دیدن داشته و حس جدیدی از هیجان و دلهره را برای شما به وجود آورده‌اند؟

ارسال نظر