باکس آفیس هفته سوم اکتبر: فیلم Venom هنوز بالای جدول است

رسانه کلیک - فیلم Venom برای دومین هفته متوالی صدرنشین باکس آفیس شد. این فیلم در باکس آفیس هفته سوم اکتبر فروش 35.7 میلیون دلاری را تجربه کرد.

باکس آفیس هفته سوم اکتبر: فیلم Venom هنوز بالای جدول است

فیلم ونوم در هفته دوم اکران خود همچنان صدرنشین Box Office است. این فیلم با وجود کاهش 55 درصدی فروش در مقایسه با هفته گذشته، در مقام اول باکس آفیس هفته سوم اکتبر قرار گرفته است. فیلم Venom با فروش 35.7 میلیون دلار توانست مجموع فروش خانگی خود را به 143 میلیون دلار افزایش دهد.

باکس آفیس هفته سوم اکتبر

این فیلم در بازارهای جهانی نیز فروش بالایی را تجربه می کند. فیلم ونوم در باکس آفیس جهانی با فروش 69.7 میلیون دلار در مقام اول قرار دارد. فروش جهانی این فیلم برابر با 235.3 میلیون دلار است. فیلم Venom در کره جنوبی فروشی برابر با 25.4 میلیون دلار را تجربه کرد.

در مقام دوم باکس آفیس هفته سوم اکتبر شاهد قرارگیری فیلم A Star is Born هستیم. این فیلم با کاهش 35 درصدی در مقایسه با هفته گذشته، به فروشی معادل 28 میلیون دلار دست پیدا کرده است. این فیلم پس از دو هفته اکران توانسته فروش خانگی 95 میلیون دلاری را تجربه کند.

باکس آفیس هفته سوم اکتبر

در بازارهای خارجی فیلم ستاره ای متولد شده است فروشی برابر با 20.2 میلیون دلار داشته است. در بازارهای خارجی این فیلم توانسته مجموع فروشی برابر با 41 میلیون دلار را تجربه کند. فیلم ستاره ای متولد می شود هفته آینده در بسیاری از بازارهای خارجی اکران می شود و در همین راستا انتظار می رود به فروش بالایی دست یابد.

باکس آفیس هفته سوم اکتبر

فیلم نخستین مرد در مقام سوم باکس آفیس هفته سوم اکتبر قرار گرفته است. این فیلم که محصول استودیوی یونیورسال است، در هفته اول اکران خود 16.5 میلیون دلار فروخت. فیلم First Man در CinemaScore موفق به کسب امتیاز +B شده است. این فیلم هفته اول اکران در 22 بازار خارجی روی پرده رفت و فروش 8.6 میلیون دلاری را تجربه کرد.

باکس آفیس هفته سوم اکتبر

در مقام چهارم باکس آفیس هفته سوم اکتبر شاهد قرارگیری فیلم Goosebumps 2 هستیم. این محصول شرکت سونی در اولین هفته اکران به فروش خانگی 16.2 میلیون دلار دست پیدا کرد. فیلم مورمور 2 با فروش 3.7 میلیون دلار در 16 بازار خارجی هفته اول اکران خود را به پایان رساند.

باکس آفیس هفته سوم اکتبر

انیمیشن Smallfoot با فروش 9.3 میلیون دلار در مقام پنجم باکس آفیس هفته سوم اکتبر حضور دارد. این فیلم تا به امروز به فروش خانگی 57.8 میلیون دلار دست پیدا کرده است. مجموع فروش انیمیشن پا کوچولو در بازارهای خارجی 52.6 میلیون دلار گزارش شد.

باکس آفیس هفته اول اکتبر

در مقام‌های بعدی باکس آفیس هفته سوم اکتبر به ترتیب شاهد قرارگیری فیلم کمدی مدرسه شبانه با فروش 8 میلیون دلار، فیلم Bad Times at the El Royale با فروش 7.2 میلیون دلار، فیلم The House with a Clock in Its Walls با فروش 4.0 میلیون دلار، فیلم The Hate U Give با فروش 1.8 میلیون دلار و فیلم A Simple Favor با فروش 1.4 میلیون دلار هستیم.

ارسال نظر