راهبه تبدیل به پرفروش ترین فیلم از مجموعه احضار شد

رسانه کلیک - فیلم راهبه فروش بالایی را در باکس آفیس تجربه می کند. این فیلم ترسناک توانسته رکورد فروش فیلم های احضار را جابه‌جا کند.

راهبه تبدیل به پرفروش ترین فیلم از مجموعه احضار شد

فیلم راهبه 2018 از زمان اکران خود تا به امروز توانسته درآمد زیادی را نصیب سازنده خود کند. این فیلم که در اوایل ماه گذشته میلادی روی پرده سینما قرار گرفت، بیشترین فروش را در میان فیلم های کانجورینگ تجربه کرده است.

این فیلم نقدهای متفاوتی را دریافت کرده است؛ با این حال توانسته به فروش بالایی در بازار دست پیدا کند. فیلم The Nun در بازارهای جهانی فروشی برابر با 329.2 میلیون دلار را تجربه کرده که از فروش 320.4 میلیون دلاری فیلم احضار 2 بیشتر است.

اولین قسمت فیلم The Conjuring در سال 2013 اکران شد و در زمانی که روی پرده سینما قرار داشت به فروش 319.5 میلیون دلاری دست پیدا کرد. فیلم ترسناک راهبه امتیازهای پایینی را از سوی منتقدان دریافت کرده است.

اولین قسمت فیلم آنابل در زمان اکران در مقایسه با تمام فیلم های سری احضار امتیازهای پایین تری را دریافت کرده بود؛ با این حال در بازارهای جهانی فروشی برابر با 257 میلیون دلار داشت.

کارگردان فیلم احضار 1 و احضار 2، جیمز وان در فیلم The Nun به عنوان تهیه کننده حضور داشته است. تا به امروز مجموع فیلم های احضار به همراه آنابل به فروش بسیار بالایی در بازار دست پیدا کردند. با فروش 329.2 میلیون دلاری فیلم راهبه 2018، مجموع فروش این فیلم ها به 1.53 میلیارد دلار رسیده است.

سال گذشته فیلم آنابل آفرینش اکران شد. این فیلم توانست در بازارهای جهانی فروشی برابر با 306.5 میلیون دلار را تجربه کند. بودجه ساخت این فیلم نزدیک به 17 میلیون دلار بود.

با توجه به فروش بالای فیلم The Nun، انتظار می رود در سال آینده قسمت دوم آن روی پرده سینما قرار بگیرد ( فیلم ترسناک راهبه در افتتاحیه، فروش فوق العاده ای را تجربه کرد ).

ارسال نظر