فیلم Birds of Prey سال 2020 اکران می شود

رسانه کلیک - فیلم Birds of Prey در تاریخ 7 فوریه سال 2020 روی پرده سینما قرار می گیرد. در این فیلم مارگو رابی به ایفای نقش می پردازد.

فیلم Birds of Prey سال 2020 اکران می شود

چند سال پیش استودیوی DC فیلم جوخه انتحاری را منتشر کرد ( فیلمنامه جوخه انتحاری 2 تکمیل شد ). در این فیلم مارگو رابی نقش هارلی کویین را بر عهده داشت. در حال حاضر فیلمی با محوریت شخصیت هارلی کویین مراحل اولیه تولید خود را طی می کند.

به تازگی تاریخ اکران فیلم Birds of Prey مشخص شده است. این فیلم در تاریخ 7 فوریه سال 2020 روی پرده سینما می رود و در آن مارگو رابی به عنوان هارلی کویین حضور دارد و کتی یان آن را کارگردانی می کند.

در حال حاضر اطلاعات کمی در رابطه با این فیلم در فضای مجازی منتشر شده است؛ با این حال انتظار می رود این فیلم بر اساس کمیک بوک های Birds of Prey تولید شود.

در مجموعه کمیک Birds of Prey اکثر ابرقهرمان های زن مانند بت گرل و کت وومن حضور دارند؛ با این حال هارلی کویین در آن غایب است. در سال های اخیر شاهد حضور ابرقهرمان های زیادی در یک فیلم بودیم که با توجه به این موضوع، حضور هارلی کویین به عنوان یکی از شخصیت های جدید Birds of Prey طبیعی به نظر می رسد.

بر اساس برخی گزارش ها، تعدادی از شخصیت های Birds of Prey در فیلمی مستقل حضور پیدا می کنند که برای مثال می توان به بت گرل اشاره کرد.

دنیای سینمایی دی سی (DCEU) که توسط شرکت برادران وارنر منتشر می شود، مجموعه فیلم های ابرقهرمانی بوده که در یک دنیای مشترک رخ می دهد. فیلم Birds of Prey یکی از محصولات DCEU محسوب می شود.

بر اساس جدیدترین گزارش ها، هنری کویل دیگر به عنوان بتمن در فیلم های دی سی حضور نخواهد داشت و بن افلک نیز خواهان خداحافظی با شخصیت بتمن است.

ارسال نظر