اولین تصویر واکین فینیکس در نقش جوکر خبرساز شد

رسانه کلیک - واکین فینیکس جوکر می شود. به تازگی اولین تصویر از این بازیگر در نقش جوکر به وسیله کارگردان این فیلم در فضای مجازی منتشر شده است.

اولین تصویر واکین فینیکس در نقش جوکر خبرساز شد

برادران وارنر در حال ساخت یک فیلم مستقل با محوریت جوکر است. در این فیلم واکین فینیکس جوکر می شود. تا به امروز شاهد انتشار تصویری از این بازیگر در نقش جوکر نبودیم. امروز کارگردان این اثر، تاد فلیپس یک ویدیو از خواکین فینیکس با گریم جوکر در حساب اینستاگرام خود منتشر کرده است.

در این ویدیو واکین فینیکس در ابتدا به صورت یک فرد عادی به نظر می رسد و سپس گریم روی صورت آن قرار می گیرد. گریم جوکر به صورت یک دلقک عادی به نظر می رسد ( واکین فینیکس در نقش جوکر بازی می کند ).

بر اساس گزارش های منتشر شده در فضای مجازی، بودجه در نظر گرفته شده برای این فیلم برابر با 55 میلیون دلار است. گفته می شود این فیلم فضای خشن تری را در مقایسه با دیگر فیلم های کمیک بوکی به تصویر می کشد.

برادران وارنر علاوه بر این فیلم قصد دارد یک نسخه دیگر با بازی جرد لتو نیز تولید کند. تهیه کنندگی فیلم جوکر با بازی واکین فینیکس بر عهده اما تلینجر کسکف (Emma Tillinger Koskoff) و ریچارد باراتا است.

در رابطه با نام این فیلم اطلاعات رسمی در فضای مجازی منتشر نشده با این حال گزارش ها از آن به جوکر یاد می کنند ( جوکر نام جدید فیلم واکین فینیکس؟ ). کارگردانی این فیلم بر عهده تاد فلیپس است.

بر اساس ویدیوی منتشر شده انتظار می رود واکین فینیکس تبدیل به یکی از ماندگارترین بازیگران در نقش جوکر در دنیای هالیوود شود. انتظار می رود این فیلم در سال آینده میلادی روی پرده سینما قرار بگیرد. در این فیلم علاوه بر واکین فینیکس، زازی بیتز و رابرت دنیرو نیز به ایفای نقش می پردازند. در ادامه ویدیو واکین فینیکس جوکر را مشاهده می کنید:

ارسال نظر