باکس آفیس هفته سوم سپتامبر: فیلم The Predator صدرنشین شد

رسانه کلیک - فیلم The Predator توانست با شکست فیلم‌ ترسناک‌ راهبه به مقام اول در‌ باکس آفیس هفته سوم سپتامبر دست پیدا کند.

باکس آفیس هفته سوم سپتامبر: فیلم The Predator صدرنشین شد

فیلم The Predator در‌ اولین هفته اکران خود توانست درآمد تقریبا مناسبی را برای استودیوی قرن بیستم به همراه داشته باشد. این فیلم در هفته اول اکران خود فروشی برابر با 24 میلیون دلار داشت. این میزان فروش باعث شده فیلم غارتگر 2018 در‌ صدر باکس آفیس هفته سوم سپتامبر قرار بگیرد.

این در 4037 سینما‌ اکران شده است. با توجه به‌ تعداد سینماها، این فیلم لایو اکشن‌ فروش بالایی نداشته است. فیلم The Predator در وب‌سایت CinemaScore امتیاز متوسط +C را به نام خود ثبت کرده است. نزدیک به 66 درصد بینندگان این فیلم بالای 25 سال سن داشتند.

فیلم The Predator در 72 بازار خارجی اکران شده و فروشی برابر با 30.7 میلیون دلار را تجربه کرده است. فروش این فیلم در بازار روسیه برابر با 4.1 میلیون دلار و در کشور انگلستان برابر با 3.1 میلیون دلار بوده است.

در مقام دوم باکس آفیس هفته سوم سپتامبر شاهد خودنمایی فیلم ترسناک راهبه 2018 هستیم. این محصول استودیوی برادران وارنر در هفته گذشته صدر باکس آفیس را تصاحب کرده بود ( باکس آفیس هفته دوم سپتامبر: فیلم ترسناک راهبه شگفتی آفرید ). فیلم The Nun در هفته دوم اکران خود کاهش فروش 66 درصدی را تجربه کرد و توانست در گیشه 18.2 میلیون دلار بفروشد.

فیلم راهبه تا به امروز فروش خانگی برابر با 85 میلیون دلار را تجربه کرده و انتطار می‌رود در آینده به فروش 100 میلیون دلار دست پیدا کند. این فیلم در بازارهای خارجی فروشی برابر با 33.1 میلیون دلار داشته که مجموع فروش آن را به 143.6 میلیون دلار رسانده است. فیلم ترسناک راهبه در بازارهای جهانی فروشی برابر با 228.7 میلیون دلار را تجربه کرده است.

در مقام سوم باکس آفیس هفته سوم سپتامبر فیلم A Simple Favor قرار دارد. این محصول شرکت لاینزگیت در هفته اول اکران خود به فروش 16 میلیون دلاری دست پیدا کرد. این فیلم به وسیله پال فیگ کارگردانی شده و بازیگرانی مانند بلیک لایولی و آنا کندریک در آن به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم در بازارهای خارجی فروشی برابر با 3.5 میلیون دلار داشته است.

بودجه ساخت این فیلم برابر با 20 میلیون دلار بوده که با توجه به عملکرد آن در هفته اول اکران، انتظار می‌رود حداکثر فروش خانگی برابر با 40 میلیون دلار را تجربه کند. فیلم یک لطف ساده در هفته آینده در کشورهای زیادی مانند روسیه و انگلستان اکران می‌شود.

مقام چهارم باکس آفیس هفته سوم سپتامبر را فیلم White Boy Rick تصاحب کرده است. این فیلم که در 2504 سینما اکران شده، فروشی برابر با 8.8 میلیون دلار را تجربه کرده است. این فیلم در وب‌سایت CinemaScore امتیاز B را به نام خود ثبت کرد.

باکس آفیس هفته سوم آگوست

فیلم آسیایی های ثروتمند دیوانه در مقام پنجم باکس آفیس هفته سوم سپتامبر قرار گرفته است. این فیلم فروش خانگی برابر با 8.7 میلیون دلار را تجربه کرده که مجموع فروش خانگی آن را به 149.6 میلیون دلار رسانده است. این فیلم تا به امروز فروش جهانی 187 میلیون دلاری را تجربه کرده است.

در مقام‌های بعدی باکس آفیس هفته سوم سپتامبر به ترتیب شاهد قرارگیری فیلم Peppermint با فروش 6.1 میلیون دلار، فیلم مگ با فروش 3.8 میلیون دلار، فیلم Searching با فروش 3.2 میلیون دلار، فیلم Unbroken: Path to Redemption با فروش 2.4 میلیون دلار و فیلم ماموریت غیر ممکن 6 با فروش 2.3 میلیون دلار هستیم.

ارسال نظر