ریک و مورتی برای اولین بار جایزه هنرهای خلاق امی را دریافت کرد

رسانه کلیک - ریک و مورتی از محبوبیت بالایی برخوردار است. انیمیشن Rick and Morty موفق به کسب جایزه هنرهای خلاق امی شده است.

ریک و مورتی برای اولین بار جایزه هنرهای خلاق امی را دریافت کرد

سازندگان انیمیشن ریک و مورتی، جاستین رویلند و دان هارمون برای یکی از قسمت های این مجموعه جایزه هنرهای خلاق امی را دریافت کردند. قسمت سوم از فصل سوم انیمیشن Rick and Morty با نام Pickle Rick موفق به کسب این جایزه شده است.

انیمیشن ریک و مورتی رقیبان قدرتمند زیادی در جوایز هنرهای خلاق امی داشته که در این میان می توان به انیمیشن برگری باب، انیمیشن فامیلی گای و انیمیشن South Park اشاره کرد.

این سریال به وسیله شبکه تلویزیونی Adult Swim تولید شده است. در قسمت Pickle Rick انیمیشن ریک و مورتی، مورتی تبدیل به خیارشور می شود. در این قسمت سایر افراد حاضر در آن مشغول خانواده‌ درمانی هستند.

در مراسم مربوط به جوایز هنرهای خلاق امی، الکس بورستین به عنوان صداپیشه در انیمیشن مرد خانواده برنده جایزه شد. بورستین صداپیشگی افراد زیادی را در انیمیشن فامیلی گای بر عهده دارد. سریال گیم اف ترونز نیز در این مراسم موفق به کسب 7 جایزه شد.

شایان ذکر است؛ در اوایل سال جاری میلادی سازندگان سریال Rick and Morty خبر از تولید 70 قسمت دیگر این سریال دادند. فصل های آینده این سریال در فاصله های کوتاه تری منتشر خواهد شد.

ارسال نظر