باکس آفیس هفته دوم سپتامبر: فیلم ترسناک «راهبه» شگفتی آفرید!

رسانه کلیک - باکس آفیس هفته دوم سپتامبر شاهد فروش فوق العاده فیلم ترسناک راهبه 2018 است. این فیلم به فروش 53.5 میلیون دلار دست پیدا کرده است.

باکس آفیس هفته دوم سپتامبر: فیلم ترسناک «راهبه» شگفتی آفرید!

فیلم The Nun علاوه بر افتتاحیه فراتر از انتظار خود، در هفته اول اکران نیز به فروش بسیار بالایی دست پیدا کرد ( فیلم ترسناک راهبه در افتتاحیه، فروش فوق العاده ای را تجربه کرد ). فیلم راهبه در باکس آفیس هفته دوم سپتامبر فروشی برابر با 53.5 میلیون دلار را تجربه کرد. این فیلم در مقایسه با دیگر فیلم های این مجموعه به فروش بالاتری در هفته اکران خود دست پیدا کرده است. در سال 2013 فیلم احضار 1 توانست در اولین هفته اکران خود 41.8 میلیون دلار فروش داشته باشد.

فیلم ترسناک راهبه باعث شده استودیوی فیلمسازی برادران وارنر برای پنجمین هفته متوالی در صدر باکس آفیس قرار گیرد. در هفته های گذشته فیلم مگ و فیلم آسیایی های ثروتمند دیوانه بیشترین فروش را در باکس آفیس تجربه کرده بودند.

فیلم ترسناک راهبه

فیلم راهبه 2018 در کشورهای زیادی اکران شده است. این فیلم ترسناک در 60 کشور روی پرده سینما رفته و فروش 77.5 میلیون دلاری را تجربه کرده است. با توجه به فروش بالا این احتمال وجود دارد که با بهترین فیلم ترسناک 2018 روبه‌رو باشیم.

باکس آفیس هفته چهارم آگوست

در مقام دوم باکس آفیس هفته دوم سپتامبر فیلم Crazy Rich Asians قرار گرفته است. 4 هفته از شروع اکران این فیلم زمان می گذرد. فیلم آسیایی های ثروتمند دیوانه با فروش 13.6 میلیون دلاری توانسته فروش خانگی خود را به 136 میلیون دلار افزایش دهد.

فیلم Peppermint در مقام سوم باکس آفیس هفته دوم سپتامبر خودنمایی می کند. این فیلم در هفته اول اکران، فروش خانگی 13.3 میلیون دلار را تجربه کرد. این فیلم از سوی CinemaScore امتیاز +B را کسب کرده است. 78 درصد بینندگان این فیلم بالاتر از 25 سال سن داشته اند.

باکس آفیس هفته دوم آگوست

در مقام چهارم باکس آفیس هفته دوم سپتامبر فیلم مگ حضور دارد. این فیلم فروش خانگی برابر با 6 میلیون دلار را تجربه کرده که مجموع فروش آن را به 131 میلیون دلار افزایش داده است. این فیلم در بازارهای خارجی فروشی برابر با 360.4 میلیون دلار داشت. تا به امروز این فیلم در بازارهای جهانی فروشی برابر با 492 میلیون دلار را تجربه کرده است.

فیلم Searching در باکس آفیس هفته دوم سپتامبر در مقام پنجم قرار گرفته است. این محصول شرکت سونی با کاهش فروش 26 درصدی در مقایسه با هفته گذشته، توانسته فروشی برابر با 4.5 میلیون دلار را در بازار تجربه کند. فروش خانگی این فیلم 3 هفته پس از اکران به 14.3 میلیون دلار رسیده است.

باکس آفیس هفته اول آگوست

در مقام های بعدی باکس آفیس هفته دوم سپتامبر به ترتیب شاهد حضور فیلم ماموریت غیر ممکن 6 با فروش 3.8 میلیون دلار، فیلم کریستوفر رابین با فروش 3.2 میلیون دلار، فیلم Operation Finale با فروش 3.0 میلیون دلار، فیلم آلفا با فروش 2.5 میلیون دلار و فیلم BlacKkKlansman با فروش 1.6 میلیون دلار هستیم.

ارسال نظر