جیمز باند در فیلم Bond 25 کشته می شود؟

رسانه کلیک - سال آینده میلادی فیلم باند 25 اکران می شود. شایعه ای جدید به تازگی در اینترنت منتشر شده مبنی بر اینکه جیمز باند در این فیلم به قتل می رسد!

جیمز باند در فیلم Bond 25 کشته می شود؟

شایعات زیادی در رابطه با فیلم جیمز باند ۲۵ در فضای مجازی منتشر شده است. به تازگی کارگردان این فیلم، دنی بویل از این پروژه استعفا داد ( دنی بویل نسخه بعدی فیلم James Bond را کارگردانی می کند ). دلیل استعفای بویل، تفاوت در دیدگاه عنوان شده است.

به تازگی شایعه ای در اینترنت منتشر شده که می تواند دلیل جدا شدن دنی بویل از این پروژه را مشخص کند. بر اساس گزارش جدید، دنی بویل مخالف کشته شدن جیمز باند در فیلم Bond 25 بوده است.

دنیل کریگ در این فیلم به عنوان جیمز باند به ایفای نفش می پردازد. این بازیگر مطرح در دنیای هالیوود اعلام کرده پس از این فیلم دیگر در این نقش بازی نمی کند. James Bond 25 پنجمین فیلمی محسوب می شود که دنیل کریگ در آن نقش مامور 007 را بر عهده دارد.

به نظر می رسد سازندگان این مجموعه تصمیم گرفته اند در آخرین قسمتی که دنیل کریگ در آن حضور دارد، جیمز باند را به قتل برسانند. دنی بویل به عنوان کارگردان این فیلم با چنین موضوعی مخالف بوده و به همین دلیل از پروژه جدا شده است.

جیمز باند یکی از محبوب ترین شخصیت ها در دنیای هالیوود محسوب می شود و فیلم های آن طرفداران زیادی در سراسر جهان دارند. تا به امروز بازیگران زیادی در نقش مامور 007 در این مجموعه فیلم حضور داشتند؛ با این حال هیچ یک از آن ها در زمان خداحافظی از این پروژه در جریان فیلم کشته نشدند.

در فیلم You Only Live Twice شاهد مرگ شان کانری بودیم، ولی این موضوع شگردی برای انجام موفقیت آمیز ماموریتش بود. دنیل کریگ علاوه بر بازیگر، به عنوان تهیه کننده نیز در فیلم Bond 25 حضور دارد. با توجه به این موضوع کریگ می تواند نقش اساسی در نحوه پایان بندی فیلم خود داشته باشد.

در حال حاضر فیلم James Bond 25 فاقد کارگردان است. برخی از گزارش ها نیز به احتمال نشستن ادگار رایت و یا ژان-مارک ولی روی صندلی کارگردانی این فیلم اشاره می کنند. این احتمال وجود دارد که تاریخ اعلام شده برای اکران این فیلم، 9 نوامبر 2019 تغییر کند.

ارسال نظر