جزئیات تازه ای از زمان پخش فصل 8 Game Of Thrones منتشر شد

رسانه کلیک - اطلاعات جدیدی در رابطه با زمان پخش فصل 8 Game Of Thrones به اینترنت راه پیدا کرد. زمان پخش فصل 8 گیم اف ترونز ماه مه سال 2019 است.

جزئیات تازه ای از زمان پخش فصل 8 Game Of Thrones منتشر شد

ماه گذشته میلادی مدیر برنامه ریزی شبکه HBO اعلام کرد فصل آخر سریال گیم آف ترونز در نیمه اول سال 2019 روی آنتن می رود. سرپرست بخش جلوه های ویژه این سریال، Joe Bauer اطلاعات جدیدی در رابطه با زمان پخش فصل 8 Game Of Thrones منتشر کرده است.

Joe Bauer در مصاحبه ای با هافینگتن پست اعلام کرد به احتمال زیاد فصل 8 سریال Game Of Thrones نامزد جایزه امی 2019 نخواهد شد. با این حال انتظار می رود این فصل از سریال گیم آف ترونز جوایز زیادی را در Emmy 2020 دریافت کند. Joe Bauer گفته است:

تولید فصل 8 سریال گیم آف ترونز نزدیک به دو سال طول کشیده است. زمان پخش فصل 8 Game Of Thrones قبل از ماه مه سال 2019 نخواهد بود. سریال بازی تاج و تخت فصل 8 قسمت 1 نزدیک به 9 ماه دیگر روی آنتن می رود. فیلم برداری این سریال در ماه فوریه 2019 آغاز می شود.

در حالی که Bauer به پخش این سریال تا قبل از ماه مه 2019 اشاره کرده، زمان دقیق آن مشخص نشده است. با توجه به این موضوع که فصل 8 سریال گیم اف ترونز تا قبل از ماه مه روی آنتن نمی رود، به احتمال زیاد در Emmys 2019 حضور نخواهد داشت.

شبکه HBO در گذشته اعلام کرده بود این سریال تا قبل از تاریخ 31 مه پخش می شود بنابراین قسمت 1 فصل 8 گیم اف ترونز در ماه مه روی آنتن می رود.

با توجه به این موضوع که تا قبل از تاریخ 31 مه پخش فصل هشتم سریال Game Of Thrones شروع می شود، این احتمال وجود دارد که این سریال محبوب در مراسم امی سال 2019 حضور داشته باشد. برای اطلاع از زمان پخش فصل 8 گیم اف ترونز به صورت دقیق، باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانیم.

ارسال نظر