تولید فیلم محافظان کهکشان 3 عقب افتاد

رسانه کلیک - جیمز گان فیلم محافظان کهکشان 3 را کارگردانی نمی کند. در همین راستا تولید فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 3 به تعویق افتاده است.

تولید فیلم محافظان کهکشان 3 عقب افتاد

بر اساس اطلاعاتی که در رابطه با فیلم محافظان کهکشان 3 از سوی شرکت مارول منتشر شده بود، انتظار می رفت مراحل تولید این فیلم از سال 2019 آغاز شود و در سال 2020 روی پرده سینما قرار بگیرد.

به تازگی گزارشی از سوی هالیوود ریپوتر در اختیار رسانه ها قرار گرفته که بر اساس آن، مراحل تولید فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 3 به عقب افتاده است. به نظر می رسد شرکت های دیزنی و مارول به دنبال کارگردان جدیدی برای این فیلم هستند.

نزدیک به یک ماه پیش شرکت دیزنی جیمز گان را از این پروژه اخراج کرد ( فیلم نگهبانان کهکشان 3 بدون کارگردان شد؛ اخراج جیمز گان از پروژه ). جیمز گان وظیفه کارگردانی دو قسمت قبلی فیلم نگهبانان کهکشان را بر عهده داشته است. دلیل اخراج این کارگردان توییت های اهانت آمیز او عنوان شده بود. پس از اخراج این کارگردان، برخی از بازیگران فیلم محافظان کهکشان خواهان بازگشت وی به این پروژه شدند.

به نظر می رسد دیزنی برنامه ای برای بازگرداندن جیمز گان ندارد. با توجه به عدم حضور کارگردان در این پروژه، تاخیر در تولید آن طبیعی است. در صورتی که دیزنی نتواند به سرعت یک کارگردان را جایگزین گان کند، این احتمال وجود دارد که فیلم محافظان کهکشان 3 در سال 2020 اکران نشود.

در حالی که جیمز گان کارگردانی فیلم نگهبانان کهکشهان 3 را بر عهده ندارد، برای تولید آن از فیلم نامه وی استفاده می شود. طرفداران این مجموعه می توانند امیدوار باشند با استفاده از فیلم نامه جیمز گان، خط داستانی فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 3 تغییرات زیادی را تجربه نکند.

دیوید باتیستا ، یکی از بازیگران فیلم های نگهبانان کهکشان در گذشته اعلام کرده بود در صورت عدم استفاده از فیلم نامه جیمز گان، در قسمت جدید این فیلم بازی نمی کند.

ارسال نظر