کوین اسپیسی با فیلم جدید خود در باکس آفیس افتضاح به بار آورد!

رسانه کلیک - رسوایی اخلاقی کوین اسپیسی باعث فروش افتضاح فیلم Billionaire Boys Club شد. این فیلم در افتتاحیه خود تنها 618 دلار فروش داشت.

کوین اسپیسی با فیلم جدید خود در باکس آفیس افتضاح به بار آورد!

فیلم Billionaire Boys Club با بازی کوین اسپیسی در 11 سینما در ایالات متحده آمریکا اکران شد. این فیلم در افتتاحیه خود تنها 618 دلار فروش را تجربه کرد. در این فیلم جنایی درام بازیگرانی مانند اما رابرتس، تارون اگرتون و انسل الگورت به ایفای نقش پرداخته اند.

این فیلم که به وسیله «جیمز کاکس» کارگردانی شده است، داستان واقعی باشگاه پسران میلیاردر را روایت می کند. اعضای این کلوب که در دهه 80 میلادی در کالیفرنیا فعالیت داشتند، به وسیله ترفند پانزی به سرعت پولدار می شوند.

در اوایل تابستان سال جاری میلادی، کمپانی «ورتیکال اینترتینمنت» به عنوان توزیع کننده این فیلم بیانیه ای را منتشر کرد. در این بیانیه عنوان شده بود:

این فیلم 2 و نیم سال پیش تولید شده است. به علت حضور یک بازیگر که به تازگی به رسوایی اخلاقی متهم شده است، نمی توان از اکران فیلم Billionaire Boys Club جلوگیری کرد. کوین اسپیسی در این فیلم نقش کوچکی را بر عهده دارد.

رسوایی اخیر اسپیسی برای وی هزینه های سنگینی در پی داشت. کوین اسپیسی پس از بازتاب تند رسانه ها از فصل آخر سریال خانه پوشالی اخراج شد.

در زمان انتشار اخبار رسوایی اسپیسی، این بازیگر در فیلم All the Money in the World حضور داشت. تهیه کنندگان این فیلم تصمیم گرفتند بخش هایی را که اسپیسی در آن ها حضور دارد، حذف و کریستوفر پلامر را به عنوان بازیگر جایگزین در این پروژه استخدام کنند. جالب است بدانید، پلامر بخاطر بازی در این فیلم نامزد اسکار شد.

شرکت توزیع کننده Vertical Entertainment تابستان سختی را پشت سر می گذارد. این استودیو در این تابستان فیلم گوتی را اکران کرد؛ فیلمی که در باکس آفیس تنها 4 میلیون دلار فروش داشت!

ارسال نظر