فیلم پلنگ سیاه اشک دنزل واشنگتن را درآورد!

رسانه کلیک - فیلم پلنگ سیاه یکی از تحسین برانگیزترین فیلم های اکران شده امسال محسوب می شود. دنزل واشنگتن گفته که پس از مشاهده این فیلم اشک شوق ریخته است.

فیلم پلنگ سیاه اشک دنزل واشنگتن را درآورد!

فیلم پلنگ سیاه بیشترین رشد را میان فیلم های ابرقهرمانی تجربه کرده است. اکران این فیلم هفته گذشته به پایان رسید. در مدت زمان حضور فیلم Black Panther روی پرده سینما، این فیلم فروش خانگی 700 میلیون دلاری را تجربه کرد ( فیلم Black Panther سومین فیلم پرفروش تاریخ آمریکا/ پلنگ سیاه تایتانیک را غرق کرد ).

این فیلم که رکورد پیش فروش بلیت ها را شکسته، به وسیله رایان کوگلر کارگردانی شده و به وسیله بسیاری از فعالان صنعت سینما مورد تحسین قرار گرفته است.

دنزل واشنگتن در مصاحبه اخیر خود با رسانه ها به ریختن اشک شوق پس از تماشای این فیلم اذعان کرد. این بازیگر در پاسخ به این سوال که جدیدترین فیلمی که احساسات شما را برانگیخته کدام است، گفت:

فیلم پلنگ سیاه. من قبل از اکران این فیلم با رایان کوگلر ملاقات کردم و سپس به تماشای فیلم Black Panther نشستم. در زمان مشاهده این فیلم، 40 سال فعالیتم در سینما مقابل چشمانم ظاهر شد.

فیلم پلنگ سیاه در کنار فروش مناسب در باکس آفیس، احساسات زیادی را میان افراد سیاه پوست برانگیخته است. برخی از بازیگران و موسیقیدانان مشهور سیاه پوست بلیت های فیلم بلک پنتر را برای کودکان سیاه پوست خریداری کرده بودند تا آن ها شاهد حضور یک بازیگر سیاه پوست به عنوان ابرقهرمان در هالیوود باشند.

دنزل واشنگتن هم اکنون با فیلم اکولایزر 2 روی پرده سینما حضور دارد. این فیلم فروش قابل قبولی را در بازار تجربه کرد ( فروش بالاتر از انتظار فیلم The Equalizer 2 در افتتاحیه اکران ).

تیم تولید فیلم پلنگ سیاه شامل کارگردان آن، رایان کوگلر اعلام کرده اند قسمت دوم این فیلم مراحل توسعه خود را طی می کند. افراد زیادی منتظر اکران فیلم بلک پنتر 2 خواهند بود؛ بنابراین وظیفه سنگینی روی دوش عوامل این فیلم قرار دارد.

ارسال نظر