فیلم نگهبانان کهکشان 3 بدون کارگردان شد؛ اخراج جیمز گان از پروژه

رسانه کلیک - جیمز گان کارگردان دو نسخه قبلی فیلم Guardians of the galaxy، از فیلم نگهبانان کهکشان 3 به صورت رسمی کنار گذاشته شد.

فیلم نگهبانان کهکشان 3 بدون کارگردان شد؛ اخراج جیمز گان از پروژه

جیمز گان کارگردانی فیلم نگهبانان کهکشان 3 را بر عهده نخواهد داشت. به تازگی استودیو مارول به همراه دیزنی اعلام کردند که جیمز گان را از این پروژه اخراج کرده اند. دلیل اصلی اخراج گان مربوط به توییت های گذشته اوست.

جیمز گان یکی از منتقدان سرسخت دونالد ترامپ محسوب می شود با این حال جناح راست محافظه کار به برخی از توییت های گذشته گان دسترسی پیدا کرده و او را ریاکار توصیف کرده است. برخی از طرفداران فیلم Guardians of the galaxy بخاطر این توییت ها صدمه دیده اند.

مدیر استودیوی والت دیزنی ، Alan Horn امروز در بیانیه ای اعلام کرد که جیمز گان از فیلم نگهبانان کهکشان 3 اخراج شده است. گان از اقدامات گذشته خود ابزار پشیمانی کرده است و همچنین به علت توییت های نامناسب معذرت خواهی کرده است.

گان قبل اخراج از فیلم Guardians of the galaxy Vol 3.0 سعی کرده بود دلیل اقدامات خود را توضیح دهد و معذرت خواهی کند. او اعلام کرده در جوانی قصد داشته با توییت های مختلف واکنش افراد را مشاهده کند.

همانطور که در قبل عنوان شد؛ جیمز گان یکی از منتقدان ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ است. با این حال توییت های گذشته اش با موضع کنونی او متفاوت است. در حال حاضر جیمز گان در رابطه با اخراج خود از پروژه نگهبانان 3 بیانیه عمومی منتشر نکرده است.

گان به تازگی فیلمنامه Guardians of the galaxy Vol 3.0 را به اتمام رسانده است. هم اکنون در رابطه با فرد جایگزین Gunn اطلاعاتی در اینترنت منتشر نشده است. انتظار می رود در اوایل سال آینده میلادی فیلم برداری این فیلم آغاز شود. بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته قسمت سوم فیلم نگهبانان کهکشان در سال 2020 اکران می شود.

ارسال نظر