«جوکر» نام جدید فیلم واکین فینیکس؟

رسانه کلیک - در گذشته نه چندان دور واکین فینیکس بازی در نقش جوکر را بر عهده گرفت. به تازگی گزارشی در رابطه با نام این فیلم منتشر شده است.

«جوکر» نام جدید فیلم واکین فینیکس؟

هفته پیش به صورت رسمی اعلام شد واکین فینیکس در فیلم مستقل جوکر به ایفای نقش می پردازد ( واکین فینیکس در نقش Joker بازی می کند ). در حالی که در زمان اعلام این خبر اشاره به نام فیلم جدید فینینکس نشده بود، حال به نظر می رسد این فیلم دارای عنوان است.

بر اساس گزارش ها انتظار می رود فیلم برداری این محصول از ماه سپتامبر سال جاری میلادی آغاز شود. در صورتی که این گزارش ها صحت داشته باشند فیلم جدید واکین فینیکس زودتر از پیش بینی های گذشته اکران می شود.

به تازگی یادداشتی در رابطه با این فیلم منتشر شده که نام آن را مشخص می کند. بر اساس این یادداشت استودیوی سازنده نام «جوکر» را برای آن انتخاب کرده است. در حالی که این نام بسیار کوتاه به نظر می رسد، انتظار می رود تاثیرگذاری بالایی داشته باشد. لازم به ذکر است؛ در حال حاضر این گزارش تایید نشده است.

انتظار می رود در آینده نزدیک نام رسمی این فیلم از سوی عوامل سازنده آن مشخص شود. فیلم مستقل جوکر خارج از دنیای DC تولید می شود و فضای تاریک تری در مقایسه با فیلم های که این شخصیت در آن ها حضور داشته است، دارد. برخی گزارش ها به این موضوع اشاره می کنند که کارگردان این فیلم برای تولید آن از انیمیشن Killing Joke الهام گرفته است.

واکین فینیکس اخیرا اعلام کرده که در گذشته به دنبال تحقیق در رابطه با شخصیت کمیک بوک ها بوده است و به همین علت برای بازی در نقش جوکر هیجان زده است. در حال حاضر اطلاعات بسیار کمی در رابطه با فیلم جوکر واکین فینیکس منتشر شده است.

هم اکنون استودیو سازنده این فیلم در رابطه با زمان اکران آن اظهار نظری نکرده است با این حال انتظار می رود در سال آینده میلادی فیلم جوکر به پرده سینماها راه پیدا کند. این فیلم در مقایسه با فیلم های بزرگ بودجه کمتری دارد.

ارسال نظر