فیلم 4 Star Trek سال آینده میلادی وارد مراحل تولید می شود

رسانه کلیک - پیشتازان فضا یکی از مجموعه فیلم های پرطرفدار در صنعت سینما محسوب می شود. گزارش جدیدی به آغاز تولید فیلم 4 Star Trek در اوایل سال آینده اشاره می کند.

فیلم 4 Star Trek سال آینده میلادی وارد مراحل تولید می شود

پس از اکران فیلم Star Trek Beyond گزارش های زیادی در رابطه با نسخه بعدی آن در اینترنت منتشر شد. اس. جی. کلارکسون وظیفه کارگردانی فیلم 4 Star Trek را بر عهده گرفته است.

در حال حاضر اطلاعات کمی در رابطه با این فیلم در فضای مجازی منتشر شده است. علاقه مندان به فیلم استار ترک باید برای اطلاع از داستان این فیلم مدت زمان بیشتری منتظر بمانند. با این حال گفته می شود فیلم Star Trek 4 دارای دو شخصیت زن شرور است.

هفته گذشته شایعاتی در رابطه با این فیلم در فضای مجازی منتشر شد. بر اساس این شایعات استودیوی فیلم سازی پارامونت پیکچرز در حال مذاکره با دانای گوریرا برای پیوستن به فیلم استار ترک 4 است.

گوریرا به تازگی در فیلم بلک پنتر به ایفای نقش پرداخته است ( فیلم Black Panther سومین فیلم پرفروش تاریخ آمریکا/ پلنگ سیاه تایتانیک را غرق کرد ). این احتمال وجود دارد که یکی از شخصیت های شرور را دانای گوریرا بازی کند.

بر اساس گزارشی که به تازگی منتشر شده است، شروع تولید فیلم Star Trek 4 از اوایل سال آینده میلادی آغاز می شود. این فیلم را اس. جی. کلارکسون کارگردانی می کند و تهیه کنندگی آن بر عهده جی. جی. آبرامز است.

در فیلم استار ترک 4 بازیگرانی مانند کریس پاین ، زکری کینتو و زویی سالدانا حضور دارند. این فیلم 4 سال پس از اکران Star Trek Beyond، در بهار سال 2020 بر روی پرده سینما می رود.

ارسال نظر