«واکین فینیکس» در نقش جوکر بازی می کند!

رسانه کلیک - فیلم مستقل جوکر در آینده نزدیک وارد مراحل تولید می شود و واکین فینیکس بازیگر فیلم هایی مانند گلادیاتور بازی در این نقش را بر عهده گرفته است.

«واکین فینیکس» در نقش جوکر بازی می کند!

فیلم مستقل جوکر به وسیله شرکت فیلم سازی برادران وارنر تولید می شود. در این فیلم واکین فینیکس به عنوان جوکر به ایفای نقش می پردازد. فیلم برداری این اثر از ماه سپتامبر در نیویورک آغاز خواهد شد.

وظیفه کارگردانی این فیلم بر عهده تاد فلیپس است. فلیپس در فیلمنامه این فیلم نیز مشارکت خواهد داشت. این فرد کارگردانی قسمت های مختلف فیلم خماری را در کارنامه کاری خود دارد.

این فیلم در مقایسه با دیگر فیلم های مبتنی بر کمیک بوک ها، متفاوت است. ضمن آنکه بودجه در نظر گرفته شده برای تولید این فیلم برابر با 55 میلیون دلار است. این فیلم به علت مستقل بودن فضای تاریک تری دارد و همچنین خشونت های بیشتری را به تصویر می کشد.

این احتمال وجود دارد که فیلم مستقل جوکر در اواخر سال آینده میلادی بر روی پرده سینما برود. کمپانی برادران وارنر قصد دارد قسمت دوم این فیلم را نیز تولید کند. انتظار می رود در این فیلم جرد لتو نقش جوکر را بر عهده داشته باشد. لتو در فیلم جوخه انتحار به ایفای نقش به عنوان جوکر پرداخته بود.

تهیه کنندگی این فیلم را اما تلینجر کسکف (Emma Tillinger Koskoff) و ریچارد باراتا بر عهده دارند. بد نیست بدانید در گذشته اما تلینجر کسکف فیلم گرگ وال استریت را تهیه کنندگی کرده بود و کارگردانی آن را مارتین اسکورسیزی بر عهده داشت.

شایان ذکر است؛ در سال 2017 واکین فینیکس در جشنواره فیلم کن برنده جایزه بهترین بازیگر به علت ایفای نقش در فیلم تو هرگز واقعا اینجا نبودی (you were never really here) شد. در جمعه همین هفته فیلم Don't Worry He Won't Get Far on Foot با بازی واکین فینیکس بر روی پرده سینما می رود.

ارسال نظر