چند فیلم و سریال جدید که قطعا ارزش دیدن را دارند!

رسانه کلیک - در این مطلب یک سریال و چند فیلم نسبتا جدید را به شما معرفی می کنیم که توانستند تا حدودی نظر منتقدان را به خود جلب کنند.

چند فیلم و سریال جدید که قطعا ارزش دیدن را دارند!

این روزها سرگرمی هایی که در دسترس ما قرار دارند از هر زمان دیگری بیشتر است و بررسی تمام فیلم ها و سریال هایی که ارائه می شوند تقریباً غیر ممکن است و البته خیلی هم سخت است که آنها را در دسته های خوب و بد مرتب کرد. از این رو، سعی کردیم که در این گزارش مروری داشته باشیم بر چند فیلم و سریال جدیدی که احتمالاً تماشای آنها می تواند لحظات هیجان انگیزی را برای شما به همراه داشته باشد.

سریال باران فصل 1 (The Rain)

بسیاری از مردم در روزهای بارانی ناراحت هستند، با وجود اینکه باران یک پدیده طبیعی زیبا و پرطرفدار است؛ اما شخصیت‌های این سریال علمی تخیلی دانمارکی یعنی سریال باران، دلیل خوبی برای ترس از چند قطره آب دارند.

داستان این سریال با باران‌هایی شروع می شود که بسیاری از اهالی دانمارک را از بین می برد. باران یک ویروس را به طور کشنده ای انتقال می دهد و قدم زدن در هوای بارانی و تماس با هر گودال کوچک آب را به یک بازی مرگبار تبدیل می کند. یک زن جوان به نام سیمون (آلبا آگوست) که پدرش یک دانشمند است (و قطعاً با این ویروس به نوعی درگیر است) یکی از نقش های اصلی سریال باران است. پدر سیمون، او و برادرش راسموس (لوکاس لینگگارد توننسن) را در یک پناهگاه قبل از بارندگیهای مرگبار تنها میگذراد؛ پس از پنج سال، سیمون و راسموس با برخی از بازماندگان دیگر ملاقات می‌کنند و با هم تلاش می کنند تا در جهان پسا آخرالزمان زنده بمانند.

فیلم Anon

Anon یک فیلم هیجان انگیز و علمی تخیلی است که توسط اندرو نیکول نوشته و کارگردانی شده است. داستان این فیلم در آینده ای نه چندان دور قرار دارد که در آن دولت دستگاه های ضبط کننده را در بدن همه نصب کرده است تا با ثبت تمام خاطرات افراد و اعمال نظارت کامل بر زندگی ها وقوع جرم و جنایت را کنترل کند.

سول فریلند (کلوی اوون) یکی از کارگاهان این دنیای جدید است که این قانون را اجرا و از آن حمایت می کند، داستان از زمان آشنایی این کارآگاه با یک هکر معروف به نام The Girl (آماندا سیفری) آغاز می شود. این دختر می تواند سوابق دیجیتالی افراد را پاک کند.

فیلم لیدی مکبث (Lady Macbeth)

فیلم لیدی مکبث اثر ویلیام اولدروید، داستان پیچیده یک زن جوان به نام کاترین (فلورانس پگو) را روایت می کند. کاترین در سال 1865 در شمال انگلستان زندگی می کند و به اجبار خانواده با یک مرد مسن به نام الکساندر (پل هیلتون) ازدواج می کند. هیچ ارتباط جسمی و روحی بین این زوج برقرار نمی‌شود و همه چیز برای دختر داستان بسیار سرد و بی‌رمق است تا اینکه رابطه بین کاترین و یکی از خدمه‌های خانه که در اسطبل کار می‌کند، شکل می گیرد. این رابطه در روستا پخش می‌شود و پدر همسر او، بوریس قصد جلوگیری از ادامه رابطه کاترین و مرد خدمتکار دارد اما کاترین به حرف‌های پدرشوهر خود گوش نمی‌دهد و سعی دارد تا او را به عنوان مانعی در رابطه خود و سباستین، از بین ببرد! و این جریان، شروعی بر داستان «بانو مکبث» است.

فیلم اهتزاز آخرین پرچم (Last Flag Flying)

این فیلم کمدی در خصوص یک جانباز جنگ ویتنام به نام لری شپرد (استیو کارل) است که ۳۰ سال پس از خدمت در جنگ ویتنام، دوستان قدیمی خود را برای خاکسپاری پسرش که در جنگ عراق کشته شده است دعوت می کند.

پس از جمع شدن هر سه رفیق قدیمی، شپرد برایشان از کشته شدن فرزندش در نبردی در عراق می‌گوید و از آن‌ها می‌خواهد که با آن‌ها به آرلینگتون بروند، محلی که قهرمانان جنگی در آن با عزت و احترام، دفن می‌شوند. سه دوست قدیمی اکنون برای مأموریت جدیدی کنار هم قرار می‌گیرند، غافل از اینکه همه حقیقت در مورد مرگ فرزند دکتر به او گفته نشده است.

در «اهتزاز آخرین پرچم» حقیقت ها و همچنین احساسات صادقانه بسیاری وجود دارند که باید کشف شوند؛ اما متأسفانه چیز زیادی در راه کتمان حقیقت وجود ندارد. فیلم دیالوگ محور در ژانر درام، جنگی و کمدی است که قوی‌ترین بخش آن، کمدی فیلم است. «اهتزاز آخرین پرچم» در سایه قدرت کارگردانی و هدایت «لینکلیتر»، قادر است بیننده را سرگرم کند و احساسات خالص و صمیمانه او را برانگیزد.

ارسال نظر