اطلاعات جدیدی از فیلم Wonder Woman 2 منتشر شد

رسانه کلیک - پتی جنکیز، کارگردان فیلم Wonder Woman 2 به تازگی اطلاعات جدیدی را در رابطه با این فیلم منتشر کرده است.

اطلاعات جدیدی از فیلم Wonder Woman 2 منتشر شد

پتی جنکیز به صورت رسمی اعلام کرده است که موضوع فیلم Wonder Woman 2 در دهه 80 میلادی جریان دارد. در حالی که شخصیت واندر وومن برای اولین بار در فیلم Batman V Superman حضور پیدا کرد، در قسمت اول فیلم Wonder Woman به محبوبیت رسید.

مدت زمان کوتاهی پس از اکران نسخه اول واندر وومن شایعات در رابطه با فیلم Wonder Woman 2 در اینترنت منتشر شدند. شایعات به این موضوع اشاره کرده بودند که موضوع قسمت دوم این فیلم در دهه 80 میلادی جریان دارد. حال کارگردان این فیلم، پتی جنکیز این موضوع را تایید کرده است.

در گزارش جدید علاوه بر تایید این موضوع، ویژگی جدید دیگری از این فیلم نیز مشخص شده است. در فیلم Wonder Woman 2 کریس پاین به ایفای نقش می پردازد. حضور این بازیگر در قسمت دوم واندر وومن مقداری عجیب به نظر می رسد. کریس پاین که به عنوان Steve Trevor در نسخه اول حضور داشت در آخر این فیلم جان سپرد.

با توجه به این موضوع که Steve Trevor شخصیت جاودانی نداشت بازگشت آن به قسمت دوم برای طرفداران این فیلم سوالات زیادی را ایجاد می کند. در صورت حضور Steve Trevor در قسمت دوم واندر وومن، باید سن وی در حدود 90 سال باشد. این امکان وجود دارد که کریس پاین شخصیت دیگری را در این فیلم بازی کند.

خبرهای منتشر شده به فضای تاریکتر قسمت دوم این فیلم اشاره می کنند که می تواند برخی از طرفداران این فیلم را دلسرد کند. با این وجود باید گفت که واندر وومن یکی از اولین قهرمان های زن در دنیای هالیوود محسوب می شود که به محبوبیت و موفقیت بالایی دست پیدا کرده است.

محبوبیت این شخصیت به گونه ای بوده که استودیوی سازنده آن تصمیم گرفته که نسخه دوم آن را نیز تولید کند. تا زمان اکران فیلم Wonder Woman 2 اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

ارسال نظر