نیکلاس کیج تا 4 سال آینده از دنیای بازیگری خداحافظی می کند

رسانه کلیک - نیکلاس کیج یکی از مطرح ترین بازیگران دنیای هالیوود به تازگی در مصاحبه ای اعلام کرده است که تنها تا 4 سال آینده به ایفای نقش در فیلم ها می پردازد.

نیکلاس کیج تا 4 سال آینده از دنیای بازیگری خداحافظی می کند

نیکلاس کیج بیش از 35 سال است که در فیلم های مختلف بازی می کند. این بازیگر محبوب و موفق در هالیوود قصد دارد در آینده نزدیک از دنیای بازیگری کناره گیری کند.

نیکلاس کیج تا به امروز در فیلم های مطرح زیادی به ایفای نقش پرداخته است که برای مثال می توان به تغییر چهره ، هواپیمای محکومین، صخره، گنجینه ملی، ارباب جنگ و سرقت در 60 ثانیه اشاره کرد. در حالی که نیکلاس کیج هنوز از بازی در فیلم ها لذت می برد، به فعالیت های پشت صحته علاقه بیشتری از خود نشان می دهد.

این بازیگر در مصاحبه با Blast اعلام کرد:

در زمینه تهیه کنندگی و کارگردانی به فعالیت خود ادامه می دهم. کمپانی من، Saturn Films در تمامی فیلم هایی که در آن بازی می کنم نقش دارد. در حال حاضر اولویت من بازیگری است، ولی 3 الی 4 سال آینده در این حوزه بازنشسته خواهم شد. دوست دارم در آینده بر روی کارگردانی تمرکز کنم.

این خبر ممکن است برای بسیاری از افراد علاقه مند به دنیای سینما کمی ناخوشایند باشد. مسلما بازیگری که در بیش از 100 فیلم به ایفای نقش پرداخته و در مدت زمان حضور خود در این صنعت موفق به کسب جوایز متعدد شده است، ناگهان از دنیای سینما حذف نمی شود.

نیکلاس کیج در یک سال به ایفای نقش در 6 فیلم پرداخته است. او در سال های 2019 و 2020 حداقل در چهار پروژه به عنوان بازیگر حضور پیدا می کند. کیج در ادامه مصاحبه خود با Blast گفته است:

من نمی خواهم در سن 75 سالگی در تبلیغات به ایفای نقش بپردازم و می خواهم در این سن در دنیای فیلم حضور داشته باشم.

ارسال نظر