دواین جانسون (راک) با فیلم Rampage باکس آفیس را فتح کرد!

رسانه کلیک - فیلم Rampage با بازی دواین جانسون توانست باکس آفیس این هفته را فتح کند تا قدرت بالای این بازیگر ورزشکار در صنعت سینما به همگان ثابت شود.

دواین جانسون (راک) با فیلم Rampage باکس آفیس را فتح کرد!

در این آخر هفته رقابت داغی را میان فیلم ها برای فتح باکس آفیس شاهد بودیم. فیلم ترسناک Quiet Place و فیلم Rampage رقیبان اصلی برای کسب این عنوان بودند. در نهایت فیلم Rampage با بازی دواین جانسون توانست لقب پرفروش ترین فیلم این هفته را به نام خود ثبت کند.

در حالی که فیلم Rampage با واکنش های مختلفی از سوی منتقدان و همچنین علاقه مندان به دنیای سینما مواجه شده است، توانسته به موفقیت بزرگی دست پیدا کند. فیلم Rampage در این هفته به فروش خانگی 34.5 میلیون دلار دست پیدا کرد ( فیلم Black Panther سومین فیلم پرفروش تاریخ آمریکا/ پلنگ سیاه تایتانیک را غرق کرد ).

در حال حاضر فیلم Rampage موفق به فروش 148 میلیون دلار در بازارهای جهانی شده است. شرکت سازنده برای تولید این فیلم 120 میلیون دلار هزینه کرده است. چند روز دیگر فیلم Avengers: Infinity War بر روی پرده سینماها می رود بنابراین می توان گفت که «رمپیج» فروش مناسبی را تجربه کرده است.

فیلم Rampage

سال گذشته دو فیلم با بازی دواین جانسون در لیست 10 فیلم پرفروش سال 2017 قرار گرفتند. فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle در بازارهای جهانی فروشی نزدیک به 950 میلیون دلار داشت. در همان سال فیلم The Fate of the Furious موفق به کسب درآمدی نزدیک به 1.2 میلیارد دلا ر در بازارهای جهانی شد.

با توجه به آمار فروش فیلم هایی که دواین جانسون در آن ها به ایفای نقش پرداخته است باید از وی به عنوان یک بازیگر پول ساز در صنعت سینما یاد کرد. دواین جانسون که یکی از قهرمانان WWE محسوب می شود، در پنج سال اخیر توانسته به جایگاه بسیار مناسبی در هالیوود دست پیدا کند.

در حال حاضر فیلم هایی که بازیگران جوان و جدید در آن ها به ایفای نقش می پردازند در گیشه به فروش بالاتری دست پیدا می کنند، البته در این میان استثنا نیز وجود دارد. تام کروز یکی از بازیگران قدیمی محسوب می شود که هنوز فیلم هایش فروش بالایی را به نام خود ثبت می کنند.

ارسال نظر