«دنی بویل» نسخه بعدی فیلم جیمز باند را کارگردانی می کند

رسانه کلیک - دنی بویل در مصاحبه ای به صورت غیر رسمی اعلام کرد که نسخه بعدی فیلم جیمز باند با نام «باند 25» را کارگردانی خواهد کرد.

«دنی بویل» نسخه بعدی فیلم جیمز باند را کارگردانی می کند

بعد از پخش آخرین فیلم جیمز باند ، دنیل کریگ اعلام کرد که دیگر در نقش باند در سینما حضور نخواهد داشت. با این وجود مدتی بعد اعلام شد که او در نسخه بعدی این فیلم نیز بازی خواهد کرد. نسخه بعدی فیلم جیمز باند با نام باند 25 بر روی پرده سینماها می رود.

بر اساس گزارش های جدید، دنی بویل در این پروژه حضور خواهد داشت. برخی گزارشات اخیر به این موضوع اشاره داشتند که دنی بویل که کارگردانی فیلم های میلیونر زاغه نشین (Slumdog Millionaire) و رگ یابی (Trainspotting) را برعهده داشته است بر روی صندلی کارگردانی فیلم باند 25 می نشیند.

در حالی که هنوز به صورت رسمی این موضوع تایید نشده است، ولی دنی بویل تایید کرده که در این پروژه حضور دارد. بویل در مصاحبه ای که با Metro US انجام داده اعلام کرد که در حال کار بر روی فیلم نامه باند 25 به همراه جان هاج (John Hodge) است.

جیمز باند

وی خبر از فیلم نامه باند 25 داد، ولی اشاره ای به جزئیات این پروژه نکرد و همچنین در رابطه با کارگردانی این فیلم نیز اظهار نظری نکرد. با ارسال فیلم نامه هاج به استدیو، مترو گلدوین مایر تصمیم می گیرد که باند 25 بر اساس کدام فیلم نامه ساخته شود.

هم اکنون نیل پرویس و رابرت وید (Neal Purvis ,Robert Wade) که وظیفه نویسندگی فیلم های گذشته جیمز باند را نیز برعهده داشته اند (تا به امروز 6 نسخه فیلم جیمز باند با فیلم نامه این دو نفر ساخته شده اند)، در حال نوشتن فیلم نامه باند 25 هستند.

به نظر می رسد در صورتی که استودیو مترو گلدوین مایر فیلم نامه جان هاج را مورد تایید قرار دهد، دنی بویل فیلم باند 25 را کارگردانی خواهد کرد. با تایید فیلم نامه نیل پرویس و رابرت وید، این استودیو فرد دیگری را برای تولید فیلم باند 25 (Bond 25) انتخاب خواهد کرد.

ارسال نظر