پخش فصل سوم سریال True Detective توسط شبکه HBO در سال 2019

رسانه کلیک - سریال True Detective را باید یکی از بهترین محصولات شبکه HBO دانست. تا امروز 2 فصل از این سریال منتشر شده است. بر اساس اعلام این شبکه، فصل سوم سریال True Detective در سال 2019 پخش می شود.

پخش فصل سوم سریال True Detective توسط شبکه HBO در سال 2019

اگر به سریال های درام علاقه دارید، خبر خوبی برای شما داریم. شبکه اچ بی او اعلام کرده که فصل سوم سریال True Detective در سال 2019 از راه می رسد. البته شاید این موضوع خبر بدی برای طرفداران این سریال نیز باشد، چرا که امسال قادر به مشاهده آن نخواهند بود.

فصل اول سریال True Detective موفقیت زیادی را برای شبکه HBO در پی داشت. در این فصل بازیگرانی همانند متیو مک‌ کانهی و وودی هارلسون حضور داشتند. فصل دوم این سریال بر خلاف انتظار شبکه HBO، با استقبال زیادی روبرو نشد.

بعد از عملکرد نه چندان مناسب فصل دوم، بسیاری بر این باور بودند که فصل سوم سریال True Detective ساخته نخواهد شد، ولی HBO برای فصل بعدی این سریال برنامه ریزی کرده است.

سریال True Detective

کیسی بلویز ، مدیر برنامه ریزی شبکه HBO اعلام کرده که فصل سوم سریال کارآگاه حقیقی برای سال 2018 آماده نخواهد شد. در این فصل ماهرشالا علی، استیون درف و کارمن اجوجو به ایفای نقش می پردازند. تولید این سریال از ماه آینده آغاز خواهد شد.

بلویز اطلاعات خاصی را در رابطه با فصل سوم سریال True Detective اعلام نکرده است. وی بدون اشاره به تفاوت فصل سوم با فصل های اول و دوم گفته است:

به نظر من این فصل عالی خواهد بود. هیجان زیادی برای آن دارم و فکر می کنم مخاطبان از فصل سوم سریال True Detective استقبال کنند.

انتظار می رود همانند فصل های قبلی این سریال، در فصل سوم نیز با یک پرونده پلیسی حل نشده مواجه شویم.

یکی دیگر از محصولات غایب شبکه HBO در سال 2018، سریال محبوب Veep است. انتظار می رفت فصل هفتم این سریال که آخرین فصل آن نیز محسوب می شود، در سال 2018 پخش شود. با توجه به کسالت بازیگر نقش اصلی سریال Veep ، پخش فصل آخر این سریال با تاخیر مواجه شده است.

ارسال نظر