فیلم جدید مرد عنکبوتی سال آینده اکران می‌شود

رسانه کلیک - مارول و سونی پیکچرز اکران فیلم جدید مرد عنکبوتی را تایید کرده اند. بر همین اساس قرار است مرد عنکبوتی سال 2018 مهمان پرده های سینما باشد.

فیلم جدید مرد عنکبوتی سال آینده اکران می‌شود

سال 2017 تقریبا بهترین سال برای طرفداران فیلم های ابرقهرمانی بود و بسیاری از ابرقهرمان های دی سی و مارول به روی پرده سینما رفتند. با این حال امسال جای فیلمی از مرد عنکبوتی با داستانی جدید خالی بود.

فیلم جدید مرد عنکبوتی قرار است با عنوان Spider-Man: Into the Spiderverse اکران شود که در آن شخصیت پیتر پارکر با مایلز مورالس جایگزین خواهد شد. دنیای مورالس قرار است به طور کامل با دنیای پیتر پارکر که تا پیش از این می‌شناختیم، متفاوت باشد .

فیلم جدید مرد عنکبوتی قرار است دنیای کتاب های کمیک را به طور زنده به یک فیلم انیمیشنی ابر قهرمانی با ترکیبی از سبک علمی تخیلی تبدیل کند. تریلر این فیلم انیمیشنی کامپیوتری هیچ اطلاعاتی از نحوه پیشرفت داستان نمی‌دهد و سونی پیکچرز می‌خواهد داستان فیلم را تا آخرین لحظه به عنوان یک راز نگه دارد.

با این حال می‌توان از اسم فیلم جدید مرد عنکبوتی حدس هایی را در مورد اتفاقات عجیب و چالش برانگیزِ در کمین مایلز مورالس مطرح کرد.

سونی پیکچرز برای ساخت این فیلم با فیل لرد و کریستوفر میلر همکاری کرده است. این افراد تا پیش از این توانسته اند تجربه خود را در فیلم های انیمیشنی پر هزینه ای نظیر Lego Movie نشان دهند.

فیلم جدید مرد عنکبوتی همچنین قرار است سال آینده همانند دیگر فیلم های ابرقهرمانی کمیک های مارول و دی سی علاوه بر اکران در سینماها از سرویس های پخش فیلم نظیر نت فلیکس نیز پخش شود. علاوه بر این سونی تصمیم دارد تا از همان روز اکران، نسخه دی وی دی آن را نیز برای خرید طرفداران آماده کند.

گفتنی است؛ موج حدس و گمان ها در مورد ساخت فیلم انیمیشنی مرد عنکبوتی از سال 2014 شروع شد. با این حال پروژه ساخت آن در سال 2015 به طور رسمی شروع شده و قرار است تا سال آینده در تاریخ 14 دسامبر 2018 اکران شود.

ارسال نظر