آمازون ساخت سریال ارباب حلقه ها را تایید کرد

رسانه کلیک - قطعاً بسیاری از شما فیلم ارباب حلقه ها را دیده‌اید. داستان فیلم با داستان اصلی کتاب تفاوت‌هایی دارد و برخی از جزئیات ملموس کتاب در فیلم قرار نگرفته اما با این حال، این فیلم در جذب مخاطب بسیار قوی عمل کرده است.

آمازون ساخت سریال ارباب حلقه ها را تایید کرد

فیلم ارباب حلقه ها به مذاق بسیاری از اهالی سینما خوش آمده و همچنان افراد زیادی خبرهای مربوط به آن را دنبال می‌کنند. حال خبر خوشی برای دوستداران این فیلم در راه است. آمازون به تازگی اعلام کرده سریال ارباب حلقه‌ها نیز ساخته می‌شود.

این سریال بر پایه داستان اصلی ارباب حلقه‌ها نیست و بیشتر سیر داستانی Fellowship of the Ring را دنبال می‌کند. طرفداران نویسنده این داستان، جی آر تالکین می‌دانند که The Hobbit پیش درآمد فیلم ارباب حلقه ها است. بنابراین احتمال می‌رود سریال آمازون ترکیبی از هر دو داستان باشد.

همان‌طور که انتظار می‌رفت این سریال از سرویس ویدئویی آمازون پخش می‌شود که علاقه‌مندان حتماً باید در این سرویس عضو شوند تا بتوانند سریال مورد علاقه خود را تماشا کنند.

گفتنی است؛ از زمان ساخت و همچنین بازیگران و عوامل سازنده آن همچنان خبری در دست نیست و علاقه‌مندان باید همچنان منتظر خبرهای بیشتر بمانند.

منبع: ubergizmo

ارسال نظر